Політика

Нардеп Розенблат виграв суд по «бурштиновій справі» й хоче стягнути з НАБУ 100 млн грн, які віддасть на дороги Житомира

14 June 2019, 17:04

Шостий Адміністративний апеляційний суд Києва виніс рішення у так званій «бурштиновій справі» щодо народного депутата Борислава Розенблата. А саме: визнав дії детективів НАБУ та Генпрокуратури стосовно Борислава Розенблата незаконними. Про це повідомив сам фігурант справи разом зі своїми адвокатами на прес-конференції у Житомирі.

«Усе це було пряме переслідування моєї політичної діяльності. Я про це заявляв з першого дня, як тільки це сталося. Я казав, що це провокація, що ті злочини, записи – це все були маніпуляції. Було метою, щоб припинити мою діяльність по легалізації незаконних дій по видобутку бурштину. Всі дії правоохоронців по відношенню до мене були поза межами закону, усе це була провокація пряма і втручання у моє особисте життя. Сьогодні усе суспільство повинно знати про те, що НАБУ виконувало замовлення по знищенню моєї політичної діяльності», – розповідає народний депутат України Борислав Розенблат.


Адвокати зізнаються: були впевнені, що виграють справу. Втім, кажуть: не обійшлося й без труднощів, що супроводжувалися опором з боку правоохоронних органів, через який справа затягнулася аж на два роки. Проте таки вдалося домогтися справедливого рішення суду та вивести на чисту воду «недоброчесних» правоохоронців.

«Самі матеріали справи та документи чітко свідчили, що це вони робили відносно автора Закону, і їхня ціль була знищити легалізацію бурштину», – каже адвокат Володимир Красовський.

«Наразі у Державному бюро розслідувань знаходиться в провадженні більше п’яти кримінальних проваджень, які стосуються детективів НАБУ та працівників САП. У цих провадженнях розслідуються неправомірні дії вказаних працівників, у тому числі підробка документів, привласнення грошових коштів, розтратах, халатність, провокація і т. п. Ми сподіваємось на позитивну судову перспективу», – додає адвоката Ружена Ляшенко.

Наразі нардеп Борислав Розенблат готує позов проти НАБУ на відшкодування моральної та матеріальної шкоди у розмірі 100 млн грн, які у разі отримання обіцяє перерахувати на ремонт житомирських доріг.

«Ці збитки я виношу в розмірі 100 млн грн. Не дивуйтесь такій великій сумі, ми все порахували: як вони постійно згадували моє ім’я, як вони знищували мою політичну репутацію, діяльність, моє життя. Але для мене не головне гроші, а головне моє чисте ім’я, ці гроші я переведу, якщо суд прийме законне рішення, на управління капітального будівництва м. Житомира. Щоб у нашому місті зробити дороги і всі ті заходи, яких сьогодні так потребує наше місто Житомир», – зазначив народний депутат України Борислав Розенблат.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нардеп Розенблат бурштин  
Матеріали по темі