Політика

Три кандидати-самовисуванці від Житомирської області потрапили в «Зеопарк» президентської партії

5 липня 2019, 10:21

Партія «Слуга народу» зібрала інформацію про кандидатів в народні депутати, які в своїй агітації використовують логотип президентської партії та заявляють про свою приналежність до неї.

«Ласкаво просимо до ZeOpark! Вхід тут https://zeopark.com/. В ньому зібрані екземпляри кандидатів у депутати, яким не вистачило грошей на дизайнера та рідкісні кандидати з «червоної книги креативу»!, - йдеться у дописі на Facebook-сторінці «Слуга народу».

До «мешканців парку» потрапили три кандидати-самовисуванці з Житомирської області: депутат облради від УКРОПу Віталій Науменко, який балотується в Коростенському окрузі №64, та Борис Ткаченко і Олег Грамотенко, які балотуються по Житомирському округу №62.

Обкладинка Facebook-сторінці кандидата-самовисуванця Віталія Науменка:

Нагадаємо, партія «Слуга народу» висунула кандидатів у всіх шести одномандатних виборчих округах Житомирської області.

Інформацію по всіх 18 кандидатів, які балотуються до Верховної Ради по Житомирському округу №62, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, за результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 29 червня – 3 липня 2019 року, партія «Слуга народу» готові підтримати 42,3%, «Опозиційна платформа – За життя» - 13,4%, партію «Європейська Солідарність» - 8,3%, партію «Голос» - 7,2%, , ВО «Батьківщина» - 7,2%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ВР кандидат "Слуга народу" 
Матеріали по темі