Політика

Позов Розенблата на 100 млн грн розглядатиме відомий суддя, який посадив Луценка та дозволив Саакашвілі балотуватися

8 July 2019, 12:32

Позов народного депутата України Борислава Розенблата до НАБУ та Генеральної прокуратури України про відшкодування майнової та моральної шкоди на суму 100 мільйонів гривень, які підуть на розвиток Житомира, розглядатиме відомий суддя Сергій Вовк. Він у 2012 році виніс вирок Юрію Луценка та цього року дозволив Михайлу Саакашвілі балотуватися на парламентських виборах.

Нагадаємо, що 14 червня Борислав Розенблат під час прес-конференції оприлюднив Постанову Шостого Апеляційного адміністративного суду, яка ввела в законну силу рішення про те, що усі дії НАБУ та ГПУ є незаконними.

«Підготував і подав позов, в якому вимагаю компенсацію у розмірі 100 мільйонів гривень. Всі гроші направлю на ремонт доріг та благоустрій в Житомирі. Це гроші країни, наші податки, які мають йти на розвиток міста», – каже народний депутат України Борислав Розенблат.

Цей позов розглядатиме суддя Сергій Вовк, який працює в Печерському райсуді столиці з 2006 року. Він був головуючим суддею у справі стосовно Юрія Луценка і засудив його до чотирьох років позбавлення волі. У 2019 Сергій Вовк визнав факт безперервного проживання Михайла Саакашвілі в Україні протягом 5 років. Це дозволило Саакашвілі балотуватися до Верховної Ради.

Прес-служба Борислава Розенблата

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Розенблат  
Матеріали по темі