Політика

​Лабунська попрощалася з Житомирською облрадою та натякнула на розслідування роботи прокурора області

1 серпня 2019, 10:57

Житомирська облрада погодила дострокове припинення повноважень депутата, голови обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліки Лабунської.

Таке рішення ухвалили на позачерговій сесії обласної ради 1 серпня: «за» проголосували 48 депутатів з 49 присутніх (всього в облраді 64 депутати).

«У зв’язку з обранням депутатом Верховної Ради Анжеліка Вікторівна написала заяву про складання повноважень депутата обласної ради», - повідомив Володимир Ширма.

Анжеліка Лабунська подякувала за підтримку на виборах партії «Батьківщина» та колегам-депутатам за співпрацю, зауважила, що підстав для дострокових місцевих виборів немає та натякнула на майбутнє розслідування роботи прокурора області Любомира Війтовича.

«Я не бачу юридичної можливості і сьогодні немає жодного органу, яким може припинити повноваження місцевих рад. Але ви розумієте, що зараз у нас з’явилося нове – «народ хоче», тому не відомо, що буде. Я точно можу сказати, що я нікуди не діваюся і буду намагатися бути присутньою на сесіях облради. Я хочу побажати колегам думати перед тим, як приймати рішення чи висловлюватися. І я хочу дочекатися, коли буде новий генеральний прокурор і нове керівництво прокуратури, щоб провести розслідування діяльності прокурора області», - сказала Анжеліка Лабунська.

Нагадаємо, у порядку денному позачергової сесії було 38 питань, перше – питання Лабунської.

Як повідомляв Житомир.info, замість Лабунської фракцію ВО «Батьківщина» в Житомирській обласній раді очолив Дмитро Кропачов. На сесії облради 23 травня 2019 року Лабунська зверталася до прокурора області щодо справи про ДТП за участю Дмитра Кропачова із запитанням «Скільки експертиз вам ще треба зробити, щоб поставити крапку?».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія облрада Лабунська  
Матеріали по темі