Політика

Сестра вже колишнього нардепа від Житомира взяла в кредит 23 мільйони

5 серпня 2019, 17:44

Депутатка Новоград-Волинської районної ради Олена Розенблат взяла кредит в розмірі 23 мільйони гривень в «Укргазбанку».

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Розенблат оприлюднила 30 липня.

Зазначається, що кредит в розмірі 23 млн грн був отриманий в АБ «Укргазбанк» 19 липня 2019 року.

Відповідно до ч.2 ст. 52 закону «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк (виділено ред.) з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

В декларації Олени Розенблат за 2018 рік зазначено, що на банківських рахунках в «Укргазбанку» у неї знаходилось 1 млн 027 тис. 005 доларів та 7 тис. 700 євро.

Нагадаємо, Олена Розенблат – рідна сестра Борислава Розенблата, який був нардепом від Житомира (округ №62) у Верховній раді VІІІ скликання. 29 липня 2019 року ЦВК визнала обраним народним депутатом від ОВО №62 кандидата від партії «Слуга народу» Ігоря Герасименка.

Як повідомляв Житомир.info, Олена Розенблат може стати депутатом Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка, бо Михайло Забродський, який був першим номером списку БПП в облраду, обраний до Верховної ради ІХ скликання по списку партії Петра Порошенка «Європейська Солідарність», де він був під №4, а партія провела у парламент 23 депутати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: декларація Розенблат кредит  
Матеріали по темі