Місто

​Житомирський ліцей – у сотні кращих шкіл України за результатами ЗНО

21 August 2019, 09:28

До переліку кращих 200 шкіл України потрапили навчальні заклади Львова, Києва, Харкова і Дніпра, а житомирський ліцей при Державному технологічному університеті - у першій сотні.

Про це повідомляє портал Освіта.ua.

«Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи», - інформує Освіта.ua.

У ТОП-5 потрапили три київські школи, одна львівська та дніпровська. Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті — єдиний з Житомирської області потрапив до ТОП-200, він на 73 сходинці з середнім балом ЗНО 169,2:

Скріншоти з ТОП-200 кращих шкіл

Нагадаємо, у 2018 році ліцей при ЖДТУ отримав найвищу кількість балів у рейтингу навчальних закладів Житомира за результатами ЗНО, а Житомирська область - 19 місце.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ліцей ЗНО школа рейтинг  
Матеріали по темі