Влада

Неналежне виконання обов’язків: за що ще звільнили керівника Житомирського ТТУ Євгенія Демчика. Документ

23 August 2019, 15:00

Як стало відомо 22 серпня, з начальником КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради Євгенієм Демчиком розірвали контракт.

Розпорядження Житомирського міського голови Сергія Сухомлина про звільнення Демчика увечері того ж дня опублікували на сайті Житомирської міськради.

У документі під назвою «Про звільнення з посади начальника комунального підприємства «Житомирське трамвайно- тролейбусне управління» Житомирської міської ради Демчика Є.О.», датованому 22 серпня 2019 року, причинами звільнення вказуються, зокрема, систематичне, неналежне, несумлінне, несвоєчасне та безвідповідальне виконання ним службових повноважень та професійних обов’язків.

Публікуємо текст розпорядження з деякими скороченнями.

«За результатами розгляду акта про проведення службового розслідування від 16.08.2019 № 7, яке проведено відповідно до розпорядження міського голови (…) стосовно начальника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради Демчика Євгенія Олександровича, яким встановлено: систематичне, неналежне, несумлінне, несвоєчасне, безвідповідальне виконання ним службових повноважень та професійних обов’язків; перевищення повноважень, перешкоджання діям, вчинення тиску, приниження честі та гідності по відношенню до посадових осіб Житомирської міської ради; допущення втрат майна підприємства та враховуючи те, що до начальника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради Демчика Євгенія Олександровича раніше застосовувалися заходи дисциплінарного стягнення у вигляді оголошення йому доган згідно з розпорядженнями міського голови (два штуки, ред.), розглянувши письмові зауваження Демчика Є.О. від 22.08.2019, керуючись статтями 147-149 Кодексу законів про працю України:

  1. Звільнити 23 серпня 2019 року Демчика Євгенія Олександровича, начальника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради з займаної посади за систематичне невиконання ним без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором (контрактом), згідно з пунктом 3 статті 40 Кодексу законів про працю України та розірвати з Демчиком Євгенієм Олександровичем контракт, укладений на підставі розпорядження міського голови від 06.09.2018 № 787.
  2. Комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради 23 серпня 2019 року провести повний розрахунок з Демчиком Євгенієм Олександровичем та видати йому належно оформлену трудову книжку.
  3. Демчику Євгенію Олександровичу в день звільнення - 23 серпня 2019 року - подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, відповідно до частини другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Контроль за виконанням цього розпорядження мер поклав на свого «транспортного» заступника Дмитра Ткачука.


Скріншот з першої сторінки розпорядження

Станом на 15 годину 23 серпня в Єдиному державному реєстрі немає декларації Євгенія Демчика від 23 серпня, остання – щорічна – датована 24 березня 2019 року.

Нагадаємо, 22 серпня 2019 стало відомо, що з начальником КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради Євгенієм Демчиком розривають контракт. «Я все! Подробиці завтра», - написав Євгеній Демчик у своєму фейсбук.

Увечері 22 серпня мер Житомира Сергій Сухомлин прокоментував, що причиною звільнення стали результати перевірки комісії, яка перевіряла закупівлю палива та шин для тролейбусів і автобусів і виявила порушень на 44 сторінки.

Як повідомляв Житомир.info, Євгеній Демчик очолив ТТУ 10 вересня 2018 року. В лютому 2019 він отримав догану від мера Житомира, а в травні 2019 – другу догану. Зараз Корольовський районний суд розглядає два позови Євгенія Демчика до мера Житомира Сергія Сухомлина та Житомирської міської ради про визнання протиправними та скасування розпоряджень щодо дисциплінарного стягнення.

15 липня 2019 року в прес-центрі міської ради відбулося засідання наглядової ради КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», члени якого проголосувала за доручення контрольно-аналітичному відділу провести перевірку в ТТУ. 17 липня 2019 в ТТУ сталася суперечка між керівництвом підприємства та аудиторами міської ради, які прийшли перевіряти документацію. 19 липня після 14:00 мер Житомира на своїй сторінці у Facebook заявив, що «через раптову хворобу директора ТТУ» довелося відкласти підписання угоди з ЄБРР щодо отримання 2 млн євро грантових коштів. У відповідь Євгеній Демчик, не добираючи слів, звинуватив мера у брехні.

23 липня мер Житомира підписав розпорядження про відсторонення від посади керівника Житомирського ТТУ Євгена Демчика, аби той не заважав проведенню перевірки з 24 липня по 7 серпня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТУ Демчик звільнення розпорядження  
Матеріали по темі