Влада

Грантову угоду з ЄБРР на 2 млн євро не підписали через раптову хворобу керівника ТТУ, - мер Житомира

19 July 2019, 14:56

Через раптову хворобу директора комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» зірвалося підписання угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо отримання 2 млн євро грантових коштів.

Про це 19 липня на своїй сторінці у Facebook написав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Мали сьогодні підписувати грантову угоду з ЄБРР для отримання 2 мільйонів євро на будівництво нових тролейбусних ліній. Та через раптову хворобу директора ТТУ підписання довелося відкласти. Тому, шановні жителі Мальованки і Мар‘янівки, треба почекати, поки він одужає», - поінформував мер.

Він також додав, що коли директор ТТУ усвідомив наслідки свого демаршу, то зателефонував й сказав, що почувається вже набагато краще і може під‘їхати.

«Але ми ж не можемо ризикувати здоров‘ям людини. Нехай лікується», - пише Сергій Сухомлин.

Про зірване підписання угоди написав також заступник мера Дмитро Ткачук.

«Сьогодні мало відбутися підписання договору з ЄБРР на отримання 2 млн євро гранту для ТТУ. Мало відбутися, але не відбулося, бо начальник ТТУ, який ще зранку був на підприємстві, до 11 години раптово захворів. Представник банку повернувся з підготовленими, але не підписаними документами назад до Києва. І тепер про хворобливість нашого очільника ТТУ знатимуть навіть у Лондоні. Нагадаю, що дана угода це частина великого проекту співпраці з ЄБРР, який готувався три роки і в рамках якого вже відбувся тендер на поставку 50 нових тролейбусів для міста, облаштування мийного комплексу та обладнання для ремонту тролейбусів, вартістю майже 10 млн. євро. Грантова частина, угода на яку повинна була підписана сьогодні передбачала фінансування на будівництво нових тролейбусних ліній в мікрорайонів Мальованки та Аеропорту», - повідомив Ткачук.

Нагадаємо, 14 червня 2019 року мер Сергій Сухомлин та заступник директора ЄБРР Денис Гайовий підписали гарантійну угоду по кредиту, за рахунок якого Житомир зможе придбати 50 нових тролейбусів. Кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку в розмірі 12 мільйонів євро: 10 млн євро – кредит на придбання тролейбусів, 2 млн євро – безповоротна фінансова допомога (грант) на будівництво нових тролейбусних ліній.

Як повідомляв Житомир.info, 13 жовтня 2017 року мер Сергій Сухомлин, перший заступник начальника Житомирського ТТУ Олег Таможський та представниця ЄБРР Марина Петров підписали тристоронню угоду «Про підготовку кредитного фінансування», яка передбачає строки погашення кредиту до 13 років включно з трирічною відстрочкою погашення основної суми. 29 листопада 2018 року Житомир підписав угоду з ЄБРР щодо кредиту на закупівлю нових тролейбусів. Тендер на закупівлю 49 одиниць електротранспорту для Житомирського ТТУ був оголошений 9 квітня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТУ Сухомлин ЄБРР Ткачук грант  
Матеріали по темі