Влада

Реконструкцію житомирського стадіону «Полісся», вартість якої зросла з 7 до 152 млн грн, обіцяють завершити до кінця року

5 September 2019, 19:35

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкція стадіону «Полісся».

До обговорення долучилися представники профільних департаментів, підрядник, проєктанти та мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Хочу зазначити, що реконструкція центрального стадіону «Полісся» розпочалася з 7 млн грн у 2016 році. На даний момент вартість будівництва складає 152 млн грн. У мене виникло багато запитань. Хочу послухати начальника департаменту регіонального розвитку по будівництву та по проблемах, а також підрядників та проєктантів. Це робоча нарада і потрібно прийти до спільного знаменника, як ми добудуємо стадіон»‎, - говорить голова ОДА Віталій Бунечко.


Головним питанням залишилися терміни завершення реконструкції та скільки це коштуватиме обласного бюджету. З першим очільнику області все ж вдалося розібратися: підрядник Денис Болейко пообіцяв збільшити кількість робочих на об'єкті та встигнути завершити роботи до кінця року. Щодо вартості, то конкретні цифри так і не назвали. Проєктанти пояснили: аби порахувати остаточний кошторис їм потрібно близько місяць.

«У нас такій захід зібрали і все вперлося у відповідь від вашого керівника. Підрядник готовий закінчити вчасно, ми знайдемо кошти»‎, - зауважив Віталій Бунечко.

Після цього присутні виїхали на стадіон «Полісся». Вже на самому стадіоні міський голова Сергій Сухомлин дав кілька порад на чому можна заощадити кошти, а кандидатка на посаду заступника голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко наголосила на важливості завершити реконструкцію стадіону.

«Це принципове питання – завершити це будівництво. Цей рік останній, коли ми можемо використати кошти держави, в інші роки нам прийдеться покласти це навантаження на обласний бюджет. Перше – ми хочемо подивитися проєктно-кошторисну документацію, проєкті завдання. Де можна здешевити проєкт – ми здешевили. А другий етап, це, як нам героїчно пообіцяв підрядник, закінчити будівництво у цьому році»‎, - розповіла Наталія Остапченко.

Нагадаємо, 22 серпня на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся».

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня 2019 року на засіданні Ради регіонального розвитку тодішній голова ОДА Ігор Гундич назвав стадіон «Полісся» головним спортивним символом змін на Житомирщині. 22 червня Гундич проводив для наших журналістів екскурсію центральним стадіоном та розповів, коли «Полісся» зіграє там перший матч.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон Бунечко реконстуркція Сухомлин Остапченко  
Матеріали по темі