Влада

Кандидат на посаду керівника апарату Житомирської ОДА – начальник вокзалу, патрульний документи не подав

6 вересня 2019, 10:28

На посаду керівника апарату Житомирської облдержадміністрації є лише один кандидат – Шарварко Олег Борисович, патрульний документи на конкурс не подав.

Про це 6 вересня в коментарі Житомир.info повідомила Ганна Семенчук, керівник служби управління персоналом апарату ОДА.

«Патрульний, який подав декларацію кандидата на посаду, не подав документи на конкурс. У нас є тільки один кандидат – Шарварко Олег Борисович, більше ніхто документи не подав, люди цікавились, але документи не подали. Так, патрульний цікавився умовами конкурсу, але в нього досвід не той, який потрібен для державної служби», – сказала Ганна Семенчук.

Вона уточнила, що конкурс на посаду керівника апарату ОДА має відбутися 10 вересня і на конкурсі буде один кандидат.

«Вчора був останній день подачі документів і документів більше не від кого не прийшло», - зазначила Ганна Семенчук.

Олег Шарварко 23 березня 2019 року подавав щорічну декларацію, де було вказано, що він працює на посаді начальника вокзалу «Київ-Пассажирський» і проживає у Києві.

Шарварко з березня 2001 року має у Києві квартиру загальною площею 124.20 кв.м., з червня 2007 року йому належить земельна ділянка площею 1 га в селі Безуглівка Бориспільського району Київської області. З листопада 2017 року Олег Шарварко є власником автомобіля Mitsubishi Outlander 2009 р.в., вказана вартість якого на дату набуття права власності – 49 тис. грн.

За 2018 рік директор київського вокзалу отримав 179 тис. 776 грн зарплати та 7 тис. 856 грн страхових виплат. Готівкою він декларує 320 тис. гривень, 65 тис. доларів та 15 тис. євро.

Нагадаємо, 3 вересня 2019 року патрульний Євгеній Ковальський оприлюднив декларацію кандидата на посаду керівника апарату Житомирської облдержадміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, з 7 серпня 2019 року за угодою сторін з посади керівника апарату Житомирської облдержадміністрації був звільнений Олексій Шатило. За останній місяць роботи він отримав 98 тис. 38 грн зарплати. На пресконференції 28 серпня 2019 року новий голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко пообіцяв кадрове «перезавантаження».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА вакансія Шарварко  
Матеріали по темі