Місто

​На капремонт і реставрацію Польського бульвару в Житомирі витратять 4,4 млн грн

9 September 2019, 16:09

У Житомирі планують провести капітальний ремонт з організацією благоустрою території бульвару Польського в Житомирі.

Відповідний тендер управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило 22 серпня. Очікувалось, що вартість усіх робіт складе понад 4,4 млн грн.

В рамках капітального ремонту планують видалити дерева, замінити освітлення, прокласти зовнішній водопровід. Окрім того передбачається провести благоустрій території: облаштувати сходи, нове дорожнє покриття, встановити 20 лавок, урни для сміття, стіл для надвірного тенісу, 2 столи для шахів, 8 велопарковок. Облаштувати тіньовий навіс. Також облаштують газони та висадять понад 300 кущів та квітів.

9 вересня відбулась процедура розкриття тендерних пропозицій та електронний аукціон. Найвигіднішою виявилась пропозиція ТОВ «Перспектива Місто Буд» у 4 млн 353 тис. 284 грн. Наразі даний учасник торгів очікує остаточного рішення тендерної комісії.

За даними ресурсу Оpendatabot, ТОВ «Перспектива «Місто Буд» - компанія, в червні 2019 року змінила київську «прописку» на львівську. Фірма займається будівництвом житлових та нежитлових об’єктів. Директор Полатайчук Олександр Сергійович.

За інформацією ресурсу clarity-project.info, ТОВ «Перспектива «Місто Буд» в травні 2019 року уклало договір на капремонт будинку фізкультури Житомирської ДЮСШ «Авангард» за 13,2 млн грн, а в червні 2019 року виграла тендер на капремонт вулиці Західної в Житомирі за 2,8 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Маликова Польський бульвар капремонт Перспектива місто буд  
Матеріали по темі