Економіка

В управлінні освіти в Житомирській області платили зайву зарплату та переплачували за шкідливі умови, - аудитори

17 вересня 2019, 16:09

Аудитори виявили фінансових порушень на суму понад 286 тис. грн у відділі освіти Баранівської міської ради Житомирської області.

Про це 17 вересня повідомила пресслужба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Мова йде про період з 2017 по 2019 рік, — інформує пресслужба.

«Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Баранівської міської ради за період з 1 січня 2017 по 30 квітня 2019 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 286 тис. грн. Зокрема, аудитори виявили низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, доплат за шкідливі умови праці, компенсації відряджень тощо, що призвело до зайвих витрат на суму понад 104 тис. грн», - йдеться в публікації.

За повідомленням, через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів зайво сплачено майже 100 тис. грн. Також установлено факти неперерахування в дохід бюджету коштів, які надійшли від перерахунків зайво виплаченої заробітної плати за минулі роки. Як наслідок, місцевий бюджет недоотримав понад 47 тис. грн.

«Окрім того, списання продуктів у завищених розмірах, оплата підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт, нестача матеріальних активів та грошових коштів тощо ‒ загальна сума таких порушень майже 35 тис. грн», - інформує управління.

Вже забезпечено усунення порушень на суму майже 220 тис. грн, - зазначає пресслужба, а про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.

Керівнику відділу освіти надіслали вимоги щодо усунення порушень, до адміністративної відповідальності притягнули 4 посадовці.

Нагадаємо, нещодавно відділу освіти Малинської міськради нарахували втрат на суму 458 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, раніше стало відомо про фінансові порушення у Житомирській обласній дитячій лікарні: передбачене для пільговиків дитяче харчування, придбане за державні кошти, видавали дітям, які не належать до таких категорій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитор перевірка ревізія  
Матеріали по темі