Суспільство

​Ще один житель Житомирської області сплатив синові 140 тис. грн аліментів і штрафів, аби поїхати за кордон

18 вересня 2019, 17:01

Житель міста Андрушівка Житомирської області тривалий час не поспішав сплачувати синові аліменти, накопичивши борг в більш як 93 тисячі гривень, та разом зі штрафом у 46 тис. грн сплатив кошти, аби мати можливість поїхати за кордон.

Про це 18 вересня повідомила пресслужба Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«А схаменутися чоловіка змусили санкції закону #ЧужихДітейНеБуває, які з метою пробудження батьківського сумління застосували до боржника працівники Андрушівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Не стільки тимчасова заборона полювати, користуватися зброєю чи керувати автомобілем, як побоювання того, що доведеться розпрощатися з поїздкою за кордон, змусили горе-батька не тільки погасити усю заборгованість перед дитиною, а й сплатити штраф – 46,5 тис. гривень (50 відсотків від загальної суми боргу). Ці кошти теж отримав його син», - інформує преслсужба.

За даними юстиції, за 8 місяців поточного року державні виконавці області стягнули на користь дітей понад 227 млн гривень аліментів. Нині майже п’ять тисяч злісних неплатників аліментів позбавлені права виїзду за межі України - тимчасово, до повного розрахунку зі своїми дітьми.

Нагадаємо, в липні 2019 юстиція повідомила про житомирянина, який понад 10 років «колекціонував» кошти з аліментів на доньку й сина та сплатив 287 тис. гривень разом зі штрафами, аби керувати автомобілем та поїхати за кордон. 25 липня 2019 повідомлялося про жителя Овруцького району Житомирської області, який зібрав гроші на закордонний відпочинок, а потратив на аліменти і штрафи.

Як повідомляв Житомир.info, за шість місяців 2019 року державні виконавці стягнули на користь дітей 120,9 млн грн аліментів, завдяки чому область посіла 1 місце серед регіонів щодо стягнення аліментів з сумою у 121 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аліменти юстиція штраф  
Матеріали по темі