Політика

Робота з виборцями новообраних нардепів від Житомирської області: прийом громадян, форум, концерт

25 вересня 2019, 14:44

З 23 по 27 вересня у народних депутатів Верховної ради ІХ скликання відповідно до календарного плану роботи парламенту – перший тиждень, який вони можуть присвятити роботі з виборцями.

Як саме вони працюють в цей час у своїх округах нардепи-мажоритарники від Житомирської області інформують на своїх особистих сторінках у Facebook.

Зокрема, народний депутат від Бердичівського округу №63 Богдан Кицак (фракція партії «Слуга народу») 23-25 вересня проводив прийом громадян в Бердичеві, Андрушівці, Попільні та Ружині.

Ввечері 24 вересня нардеп виклав свої враження від спілкування з виборцями.

«Провів особистий прийом громадян на Андрушівщині та Попільнянщині. Місцеві органи влади потребують широкомасштабного проведення аудиту їх діяльності. Базова проблема, яка найбільш гостро турбує українців стосується діяльності Держгеокадастру та його безконтрольності. Великі очікування на перезапуск правоохоронної системи, адже існуюча демонструє, що "рука руку миє"», - написав Богдан Кицак.

Нардеп від Коростенського округу №64 Володимир Арешонков (позафракційний) теж спілкувався з виборцями.

«Постійне спілкування з людьми та захист їх інтересів - невід'ємна частина моєї роботи, тож 23-24 вересня, відповідно графіка, провів прийом громадян м.Коростеня, Олевської, Овруцької ОТГ та смт.Лугин. Тільки коли безпосередньо спілкуєшся зі своїми виборцями, повною мірою розумієш проблеми, що їх турбують, які шляхи вирішення болючих питань є найефективнішими, є можливість вислухати слушні зауваження. Зустрівся з педагогічним колективом Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, де мав можливість обговорити перспективи розвитку освітньої галузі. Кожне звернення громадян не залишиться без уваги, і по кожному з них прийматимуться відповідні рішення», - повідомив нардеп 25 вересня.

Нардеп Дмитро Костюк (фракція партії «Слуга народу»), обраний від Новоград-Волинського округу №65, вирішив в Палаці культури рідного міста 24 вересня провести свій «Форум змін». Заявлений час заходу – з 17:30 до 22:00, станом на 14:00 год. 25 вересня інформацію про те, як пройшов анонсований форум, народний депутат не оприлюднював.


Тетяна Грищенко (фракція партії «Слуга народу») від Малинського округу №66 24 вересня спостерігала за місцевими талантами на заході, ініційованому Черняхівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості.

«Більше 150 жителів с.Високого, с.Забріддя, с.Городище продемонстрували свої найкращі таланти. Співи, танці, власні поезії, вироби ручної роботи, гра на музичних інструментах, - усе це розкрило надпотужний потенціал жителів Високівської громади. Найбільше вразив виступ гурту ,,Надвечір'я", учасникам якого більше 80 років і які з захопленням виконали, навіть, пісню на біс», - поділилася враженнями нардеп.

Натомість нардеп від Чуднівського округу №67 Сергій Кузьміних (фракція партії «Слуга народу») 23 вересня повідомив, що шукає собі помічників-консультантів на громадських засадах та запропонував охочим заповнити анкету.

Що встигли за перші два тижні роботи у парламенті нардепи-мажоритарники від Житомирської області читайте тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР нардеп  
Матеріали по темі