Місто

У Житомирі з’явилося нове місце відпочинку: біля школи № 17 «заграв» фонтан

15 жовтня 2019, 18:35

Ввечері 15 жовтня біля житомирської загальноосвітньої школи № 17, що на вулиці Київській, 49, досить велелюдно, адже тут увімкнули фонтан. До водограю сходяться дорослі і малі, тож, схоже, локація стане ще одним місцем відпочинку житомирян.

Нагадаємо, 30 липня 2019 року мер Житомира розповідав, що закінчити будівництво скверу та реконструкцію фонтану біля школи № 17 підрядники повинні до початку нового навчального року.

А перед початком нового навчального року, 30 серпня 2019, начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов розповідав, на якому етапі ремонтні роботи біля житомирської школи №17, однак точних термінів їх закінчення він не називав. В’ячеслав Глазунов також повідомляв, що облаштування скверу, який знаходиться біля навчального закладу і входять до проєкту реконструкції стадіону «Спартак Арена», на завершальному етапі. На той час у сквері, зокрема, облаштовували чашу фонтану.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 20 червня 2019 року депутати Житомирської міської ради проголосували за виділення більше 3 млн грн на реконструкцію скверу та фонтану біля ЗОШ №17, однак виявилося, що ці кошти підуть на облатування території біля входу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗОШ №17 школа сквер фонтан  
Матеріали по темі