Суспільство

​Пошуківці знайшли рештки ще 6 солдат у Житомирській області і закрили пошуковий сезон 2019 року

25 грудня 2019, 16:38

У Житомирській області пошуківці знайшли рештки ще 6 солдат РСЧА, які загинули в липні 1941-го року. Поруч з ними були монети, ампули з хлоркою, значки ГТО та «Ворошилівський стрілець», протигази та медіатор для гри на гітарі. 22 грудня пошуківці закрили пошуковий сезону 2019 року.

Про це 23 грудня повідомили на сторінці Історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у соцмережі.

«В першій ямі було знайдено останки 3-х солдат. Вони лежали один на одному та мали дуже пошкоджені скелети. З особистих речей було знайдено дзеркальце пудра «Фреска», мундштук, польську монету, значки ГТО та Ворошилівський стрілець в поганому стані, ампули з хлоркою, казанок, ложка, протигази, окуляри танкіста та декілька монет. Смертних медальйонів з ними не було проте у всіх солдат виявлені документи по яким є шанс встановити імена. Трохи згодом був знайдений одиночний солдат, який назавжди залишиться невідомим. При ньому було знайдено кришку від казанка зразка 36-го року та банка консерви в ньому (припускаємо що це було згущене молоко), також у солдата був медіатор для гри на гітарі і декілька монет. Наприкінці дня натрапили на воронку в якій лежав солдат та молодший лейтенант. Є шанс встановити ім'я офіцера, адже в нагрудній кишені буд смертний медальйон та декілька олівців. Солдат, який лежав поруч мав при собі протигаз, кружку, скляну флягу та ножик. Нажаль він залишиться невідомим», – йдеться в повідомленні.


Пошуковий сезон традиційно закривали посеред поля з приборами та лопатами. Пошуківці розповіли Житомир.info, що відновлять розкопки після свят якщо буде погода.

Як повідомляв Житомир.info, солдат, рештки якого пошуківці знайшли у Житомирській області, родом з Росії і загинув у 22 роки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: солдати розкопки пошук  
Матеріали по темі