Політика

Зі смолоскипами, прапорами та патріотичними гаслами: житомиряни ходою відзначили 111-ту річницю з дня народження Бандери

1 січня 2020, 21:07

У Житомирі 111-ту річницю від дня народження Степана Бандери 1 січня відзначили смолоскипною ходою. Колона людей із великим червоно-чорним прапором, банерами та портретом Бандери стартувала від пам’ятника Тарасу Шевченку.

Близько сотні учасників ходи, вигукуючи гасла: «Слава Україні», «Степан Бандера - герой України», «Україна – понад усе» пройшли Великою Бердичівською та Михайлівською до Свято-Михайлівського кафедрального собору.


Попереду колони йшли барабанщики та голова житомирської міської організації ВО «Свобода» Марія Бовсуновська з портретом Степана Бандери.

Патріотичну смолоскипну ходу супроводжувало кілька десятків працівників поліції.

На завершення учасники ходи спільно виконали державний гімн України біля банера с портретами героїв Небесної сотні, який розміщеній на стіні собору.

Нагадаємо, 1 січня 2019 року кілька сотень житомирян долучились до смолоскипної ходи в 110-ї річницю з дня народження Степана Бандери: у супроводі кількох десятків поліцейських, вигукуючи націоналістичні гасла, колона пройшла по Великій Бердичівській до скверу на вулиці Театральній, де на місці погруддя Карлу Марксу збиралися встановити пам'ятник Степану Бандері.

Як повідомляв Житомир.info, в перший день 2018 року в Житомирі учасники смолоскипної ходи пройшли від пам’ятника Шевченку до вулиці Степана Бандери.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хода Бандера смолоскипи  
Матеріали по темі