Влада

У Житомирській міськраді зареєстрований проєкт рішення сесії щодо заборони будівництва АЗС у житлових та рекреаційних зонах

13 січня 2020, 14:40

На сесії Житомирської міської ради мають розглянути питання «Про встановлення заборони (мораторію) на будівництво, розміщення та прийняття в експлуатацію автозаправочних станцій в житлових та рекреаційних зонах на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади».

Відповідний проєкт рішення сесії опублікували на сайті міськради 13 січня.

«З метою забезпечення виконання правил та вимог містобудівної діяльності, забезпечення прав та інтересів населення територіальної громади у сфері екології та безпеки (…) міська рада вирішила встановити заборону (мораторій) на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на будівництво, розміщення та прийняття в експлуатацію в житлових та рекреаційних зонах відповідно до плану зонування території автозаправочних станцій та інших об’єктів, які здійснюють оптово-роздрібну торгівлю паливо-мастильними матеріалами (пальним) та зберігання всіх видів паливно-мастильних матеріалів», – йдеться у проєкті рішення.

Скріншот проєкту рішення

У юридичному департаменті Житомирської міської ради у коментарі Житомир.info розповіли, що автором зазначеного проєкту рішення є депутат міської ради Роман Гуртовенко, який входить до фракції ВО «Батьківщина».

«Цей проєкт рішення був поданий депутатом міської ради Романом Гуртовенком. Це його власна ініціатива, тому щодо роз’яснення мети цього проєкту варто звернутися до нього. Юридичним департаментом до цього проєкту рішення були додані письмові зауваження, вони були обґрунтовані відсутністю повноважень органів місцевого самоврядування у прийнятті цього рішення у деякій частині. Але проєкт рішення опублікований, відповідно до вимог регламенту», – зазначив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Нагадаємо, у Житомирі триває будівництво торгівельно-автозаправного комплексу на проспекті Незалежності, 29, стосовно якого між компанією-забудовником та жителями мікрорайону точаться суперечки. Зокрема, 25 грудня 2019 року ГУНП у Житомирській області інформувала про відкриття кримінального провадження за фактом наїзду на мітингувальника біля АЗС.

Як повідомляв Житомир.info, на початку сесії Житомирської міської ради 18 грудня 2019 року Роман Гуртовенко склав присягу депутата Житомирської міської ради. Він став депутатом замість Валерія Горба, який трагічно загинув 16 жовтня 2019 року.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АЗС заправка проєкт рішення  
Матеріали по темі