Місто

Понад тисяча житомирян утворила «живий ланцюг» до Дня Соборності України

22 січня 2020, 15:13

22 січня в День Соборності України житомиряни утворили на вулиці Михайлівській «живий ланцюг», щоб таким чином показати єднання українців від сходу до заходу.

О13:00 люди почали збиратися біля Свято-Михайлівського собору і поступово, тримаючись за руки, сформували ланцюг до майдану Корольова. Згодом колона, попереду якої йшли військові із великим державним прапором, рушила пішохідною вулицею до меморіалу Героям Небесної сотні. Вже на майдані Корольова люди спільно виконали гімн України і поклали квіти до пам’ятника.


«Це дуже важлива дата, тому що вона показує, що ми єдині – і захід, і схід, і вся Україна. Це важливо, я думаю. І це свято дуже гарно облаштоване, воно передбачає колективне співання гімну. Що може бути краще, коли прості люди виходять на вулиці й разом співають гімн своєї країни? Це чудово», - вважає житомирянка Наталія.

«Дві сторони нашої держави з’єднались і стали одним цілим. Це радість, оскільки наша держава єднається», - каже житомирянка Настя.

Фоторепортаж про жовто-блакитний центр Житомира 22 січня 2020 року дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, 2 січня 2019 року з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки у Житомирі утворити «живий ланцюг єдності» довжиною понад один кілометр – від Свято-Михайлівського собору до обласної філармонії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День соборності прапор ланцюг єдності гімн  
Матеріали по темі