Влада

В обласній раді визначили переможця конкурсу на посаду директора діагностичного центру у Коростені

30 January 2020, 17:32

У Житомирській обласній раді 30 січня обрали директора комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені». З трьох претендентів до участі у конкурсі допустили двох: Віктора Гордійчука та Сергія Ковердуна. Переможцем конкурсу став депутат обласної ради Сергій Ковердун (фракція ВО «Батьківщина»).

Про це повідомляють на сайті Житомирської обласної ради.

«Голова комісії, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, поставив на голосування питання що додопуску претендентів до участі у конкурсі. Відповідно, до рішення комісії, Івана Камінського не допустили до участі у конкурсі через неповний пакет наданих ним документів.За результатами голосування до участі у конкурсі було допущено два претенденти: Віктора Гордійчука та Сергія Ковердуна. Обидва претенденти представили своє бачення щодо подальшої роботи центру, удосконалення консультативних послуг, наповнення бюджету центру та щодо кадрових рішень. Конкурсна комісія проголосувала за те, аби визначити переможцем конкурсу на заміщення посади директора комунального некомерційного підприємства “Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені” Житомирської обласної ради Сергія Ковердуна. Відповідна пропозиція буде внесена на розгляд депутатського корпусу під час наступної сесії обласної ради», – йдеться у повідомленні. .

На сайті облради зазначають, що: Ковердун Сергій Анатолійович, має вищу освіту, у 2019 році закінчив НАДУ при Президентові України за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування", має досвід роботи на керівних посадах, очолював Овруцьку державну адміністрацію, з 2015 року депутат обласної ради VІІ скликання.

Як повідомляв Житомир.info, на посаду керівника діагностичного центру у Коростені було три претенденти: два лікарі та депутат облради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: директор діагностичний центр Ковердун  
Матеріали по темі