Влада

Депутат Житомирської обласної ради з освітою інженера-механіка претендує на посаду директора діагностичного центру

26 December 2019, 12:27

Депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Ковердун претендує на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради.

У Єдиному держреєстрі 25 грудня з’явилася електронна декларація Сергія Ковердуна.

У декларації вказано, що у власності дружини Лідії Ковердун є два житлові будинки площею 205.2 кв.м., та 180 кв.м., у місті Овруч та 7 земельних ділянок: 3 в Овручі площею 793 кв.м., 549 кв.м., та 1000 кв.м., і 4 в с. Черепин Овруцького району: площею 13403 кв.м., 3859 кв.м., 15109 кв.м.,та 3863 кв.м.. Також власністю дружини є 2 автомобілі: Volkswagen Transporter 2013 року за 201 380 грн та Mercedes-Benz S 430 1999 року, вартістю 15000 грн. Сергію Ковердуну належить 2 саморобні причіпи 1999 року.

Претендент на посаду у 2018 році отримав 2136 грн від надання майна в оренду. Дружина працює в ДП «Овруцький лісгосп» і за рік отримала 115 617 грн заробітної плати і від лісгоспу 1500 грн благодійної допомоги, 2125 грн – додаткове благо і приз у розмірі 77 грн.

Сергій Ковердун декларує 200 000 грн готівкових коштів і 5 000 доларів у дружини.

У 2015 році Сергій Ковердун був обраний депутатом Житомирської обласної ради від партії ВО «Батьківщина». До обрання працював головою Овруцької РДА. У 2014 році балотувався до Верховної Ради по 64 виборчому окрузі (м. Коростень). На той час працював генеральним директором ТОВ «Санвуд», організація займається лісопильним та стругальним виробництвом.

На сайті облради зазначено, що Сергій Ковердун за освітою інженер-механік, закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут.

Скрін з сайту облради

Нині хоче очолити Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені. Розпорядження голови облради №102 від 05.11.2019 року про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора 8 листопада опублікували на сайті облради. 27 листопада в облраді створили конкурсну комісію до якої увійшли заступник голови облради Максим Вілівчук, депутат Євген Жабокрицький, лікарі та члени громадських організації.

Конкурс розпочався 29 листопада. Документи від претендентів приймаються до 28 грудня.

В оголошенні зазначені кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора:

- вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань “Управління та адміністрування” або “Публічне управління та адміністрування”, або “Право”, aбо “Соціальні та поведінкові науки”, або “Гуманітарні науки”, або “Охорона здоров'я” та спеціалізацією “Організація і управління охороною здоров'я”.

- стаж роботи на керівних посадах не менше 7 років.

«Основні напрями діяльності закладу Комунальне некомерційне підприємство «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені»:медична практика з надання послуг спеціалізованої медичної допомоги жителям Житомирської області постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та будь-яким іншим особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України, розробка заходів, спрямованих на підвищення якості медичної допомоги пацієнтам, організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування, створення економічних, матеріально-технічних та соціальних умов для підвищення якості медичної допомоги», – йдеться у оголошенні.

Конкурс планують провести 16 січня 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, 15 жовтня депутата Житомирської обласної ради від ВО «Свобода» Юрія Бовсуновського хотіли призначити на посаду директора Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся». 28 жовтня суд заборонив Житомирській облраді призначати депутата-свободівця директором видавництва, а 6 грудня скасував свою заборону.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ковердун директор конкурс діагностичний центр  
Матеріали по темі