Політика

Скільки законопроєктів, поданих нардепами-мажоритарниками від Житомирської області, вже підтримала Верховна рада

4 лютого 2020, 11:21

З шести народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах Житомирської області, лише двоє мають більш ніж 30% законодавчих ініціатив, які підтримала Верховна рада.

За час каденції кожен з мажоритарників долучився до підготовки мінімум п’яти законопроєктів, але результативність законодавчих ініціатив, тобто прийняття законів Верховною радою, є не у всіх. Інформація про зареєстровані законопроєкти та чи став він чинним актом оприлюднена на парламентському сайті.

Нагадаємо, у статті 6 закону «Про статус народного депутата України» прописані сім пунктів діяльності нардепів, серед яких – участь у роботі над законопроєктами, іншими актами Верховної ради.

Отже, станом на ранок 4 лютого 2020 року:

Ігор Герасименко (Житомирський округ №62, фракція «Слуга народу») має у своєму активі п’ять законопроєктів, три з яких ухвалені Верховною радою (60%);

Богдан Кицак (Бердичівський округ №63, фракція «Слуга народу») – шість законопроєктів, ухвалений один (17%);

Володимир Арешонков (Коростенський виборчий округ №64, група «Довіра») – десять законопроєктів, жоден не ухвалений (0%);

Дмитро Костюк (Новоград-Волинський округ №65, фракція «Слуга народу») – 19 законопроєктів, ухвалено сім (37%);

Тетяна Грищенко (Малинський округ №66, фракція «Слуга народу») – п’ять законопроєктів, жоден не ухвалений (0%);

Сергій Кузьміних (Чуднівський округ №67, фракція «Слуга народу») – вісім законопроєктів, ухвалені два (25%).

Нагадаємо, за листопада 2019 року через прогули Сергію Кузьміних не відшкодували витрати, пов'язаних з виконанням ними депутатських повноважень.

Як повідомляв Житомир.info, серед народних депутатів, які у Верховній раді представляють Житомирську область, немає жодного, хто період з 29 серпня 2019 року по 19 січня 2020 року не пропустив хоча б одне пленарне засідання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР нардеп законопроєкт 
Матеріали по темі