Події

Подробиці самогубства контрактника у житомирській військовій частині: одна з версій – кредити

19 лютого 2020, 10:57

25-річного солдата-контрактника знайшли повішеним у душовій кабіні гуртожитку військової частини у Житомирі. У його телефоні була передсмертна записка. Головна версія загибелі – самогубство через неспроможність заплатити за кредити.

Про це йдеться у сюжеті ТСН від 18 лютого 2020 року.


Зникнення бійця помітили під час ранкового шикування, коли 25-річний солдат, механік ремонтного цеху не з'явився на плацу. Його кинулися шукати і знайшли повішаним у душовій кімнаті. Причина смерті – механічна асфіксія шляхом удушення.

У військовій частині інцидент не коментують. Кажуть лише, що контрактник сумлінно виконував свої обов’язки, чогось дивного у його поведінці не помічали.

У військовій прокуратурі відкрили провадження за статтею «Умисне вбивство» з позначкою «самогубство». У мобільному телефоні солдата знайшли світлину передсмертної записки. Із тексту слідчі зробили висновок, що контрактник мав багато кредитів.

«За цих обставин причиною того, що він покінчив життя самогубством стала значна сума заборгованості за кредитами у так званих кредитних спілках», – каже прокурор Житомирського гарнізону Ігор Кринін.

Контрактник родом із Волині.

Журналістам ТСН не вдалося поспілкуватися з його батьками, бо ті якраз якраз у військову частину. У сільраді запевняють: ще ввечері, напередодні смерті, матір говорила із сином, і начебто все було нормально.

«Мама ввечері з ним говорила, і нічого такого не було. Він був нормальним хлопцем, закінчив інститут, має вищу освіту, відслужив восени півтора року й підписав контракт на шість місяців», – розповіла голова Великоглушанської сільської ради Євгенія Наливайко.

Слідчі не відкидають і версії доведення до самогубства. Адже до смерті хлопець розмовляв зі своєю дівчиною, з якою раніше збирався одружитися. Прощався він із нею чи посварився, з'ясовуватимуть слідчі.

Нагадаємо, 17 лютого 2020 року у військовій частині на Київському шосе в Житомирі військовослужбовець скоїв суїцид через повішання.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2019 року на території однієї з військових частин, що дислокується у Житомирській області, знайшли тіло строковика, а поруч лежала зброя.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: самогубство суїцид контрактник військовий  
Матеріали по темі