Влада

Мер Житомира призначив начальником КП «УАШ» головного інженера

10 березня 2020, 11:57

Начальником комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міськради з 11 березня призначили Володимира Мазура.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Сергія Сухомлина від 5 березня, опублікованому на сайті Житомирської мерії 10 березня.

«Призначити з 11 березня 2020 року Мазура Володимира Васильовича на посаду начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт», - йдеться у розпорядженні міського голови.

У декларації кандидата на посаду, яку Володимир Мазур подав наприкінці лютого 2020 року, зазначено, що він володіє земельною ділянкою та будинком у Житомирі, у власності також перебуває автомобіль Ford. У 2019 році на посаді головного інженера КП «УАШ» він заробив 172,6 тис. грн.

Нагадаємо, КП «УАШ» у минулому році очолював Олександр Шевчук, якого 18 грудня 2019 сесією Житомирської міськради було обрано на посаду заступника міського голови.

Згідно з розпорядженням мера Житомира від 21 грудня 2019 Олександра Шевчука було звільнено з посади начальника КП «УАШ», виконання обов’язків керівника покладено на головного інженера цього підприємства Володимира Мазура.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ призначення Мазур  
Матеріали по темі