Місто

​Попри заборону масових зібрань «Житній ринок» у Житомирі працює у звичному режимі

17 березня 2020, 10:12

Попри заборону зібрань чисельністю понад 10 осіб, «Житній ринок» у Житомирі вранці 17 березня розпочав свою роботу у звичному режимі. Працюють не лише продуктові лавки, а й повним ходом ведеться торгівля квітами, одягом, побутовими речами, тощо.

Нагадаємо, ввечері 16 березня у Житомирі зібрали позачерговий виконком, аби оперативно внести доповнення до попереднього рішення про карантинні заходи. Зокрема, було прийнято рішення про закриття усіх закладів, крім продуктових магазинів, аптек та АЗС, в тому числі торговельних закладів і ринків. Також під заборону потрапили зібрання, мітинги, богослужіння.

Того ж дня на сайті Житомирської міської ради опублікували текст рішення виконкому №301 від 16.03.2020 «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.03.2020 №295 зі змінами».
Скрін рішення виконкому від 16.03.2020

Нагадаємо, 17 березня Уряд прийняв чергове рішення задля запобігання поширенню COVID-19: з 18 березня по 3 квітня скасував міжміські та міжобласні транспортні сполучення.Також з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

Як повідомляв Житомир.info, 16 березня 2020 року, у відеозверненні президент Володимир Зеленський рекомендував Кабміну ввести по всій території України жорсткі карантинні обмеження, а в Житомирській та Чернівецькій областях запровадити режим надзвичайної ситуації. Президент, зокрема, казав, що найближчим часом очікуємо від Національного банку України, Міністерства фінансів, державних і комерційних банків програму кредитних канікул для малого і середнього бізнесу та концепцію податкових змін; громадяни, які отримують менше 5 тис. грн пенсію мають отримати доплату у розмірі 1 тисячі гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус карантин заборона ринок  
Матеріали по темі