Місто

Житомирські депутати затвердили перелік комунальних об’єктів, які підлягають приватизації в 2020 році

3 квітня 2020, 12:31

Депутати затвердили перелік об’єктів нерухомого майна Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2020 році.

Питання розглядалося на черговій сесії міської ради 3 квітня.

У відповідному проєкті рішення, оприлюдненому на сайті міської ради 15 січня, в переліку був 41 об’єкт, який може бути приватизувати в поточному році. На сесії до цього списку додали пропозиції депутатських комісій – десять об’єктів, які пропонували включити до переліку бюджетна та земельна комісії. Пропозиції не обговорювали й затвердили одним голосуванням, після чого депутати проголосували за рішення в цілому.

Загалом приватизувати в 2020 році дозволяють 51 приміщення. Нагадаємо, орендарі можуть викупити комунальну нерухомість без конкурсу, якщо зроблять в орендованих приміщеннях «невід’ємне поліпшення» на щонайменше 25% від оціночної вартості майна.

Перелік з проєкту рішення дивіться тут, додаткові об’єкти – на фото нижче.Як повідомляв Житомир.info, чергова сесії Житомирської міської ради 3 квітня 2020 року проходить у закритому режимі з онлайн-трансляцією, у порядку денному сесії було 83 питання і «Різне».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія приватизація майно  
Матеріали по темі