Місто

​Через травневі дощі у Житомирі плату за полив присадибних ділянок почнуть нараховувати з червня

8 травня 2020, 12:13

Житомирянам не будуть нараховувати плату за полив присадибних ділянок у травні.

Таке рішення прийняли 8 травня на позачерговому засіданні виконавчого комітету.

«Ми кілька тижнів тому приймали рішення про збільшення сезону поливу. Для людей, які не встигли встановити лічильники, там досить великі суми нарахувань за полив. Ми не відмовляємось від такого підходу, бо люди повинні встановити лічильники, щоб у нас був облік води і люди сплачували за ту воду, яку отримують. Тому ми не відмовляємось від цього рішення. Але зараз, у травні, пішли дощі. Ми розуміємо, що люди ще багато днів не будуть поливати свої городи чи присадибні ділянки, тому на травень місяць ми поки призупиняємо ці нарахування. Але це не означає, що в червні місяці ми знову прийматимемо таке ж рішення. Звертаюсь до всіх: встановлюйте лічильники і робіть все, щоб у нас в місті була вода», - зазначив на виконкомі мер Житомира Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, 28 квітня 2020 року виконком проголосував за збільшення тривалості поливального сезону: замість трьох місяців плату за полив буду брати за п’ять місяців: з 1 травня по 30 вересня. Крім того, для тих, хто немає лічильника на воду, збільшили і площу поливу з 2 соток до 5 соток, а ще ввели штрафи за полив зі шлангів. Таким чином, за поливальний сезон власники присадибних ділянок, які не мають лічильників, повинні будуть заплатити майже 5 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 водоканал пояснив, як розраховується плата за полив присадибної ділянки: раніше поливальний сезон тривав з 15 травня по 15 серпня і в 2019 році в Житомирі полив 0,5 сотки присадибної ділянки коштував 234,02 грн за три місяці, а 2 соток – 936,10 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поливний сезон полив вода водоканал травень  
Матеріали по темі