Влада

Кабмін дозволив сидіти за столиками вчотирьох та ходити групами по 8 осіб

14 травня 2020, 11:56

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 211 і збільшив кількість відвідувачів літніх терас – із двох до чотирьох осіб, за умови дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних рекомендацій. Окрім того, було дозволено пересуватися вулицею групами до восьми осіб замість двох.

Відповідне рішення прийняли 13 травня на засіданні Уряду – повідомляє пресслужба Кабміну.

«Шукаючи баланс між втомою людей від карантину та недопущенням спалаху хвороби, ми вирішили пом’якшити обмеження щодо перебування людей на свіжому повітрі. Прогулюватися парками можна буде компанією до 8 людей, а сидіти за столом на літніх майданчиках можна буде вчотирьох», – прокоментував рішення Уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зазначається, що зміни будуть оприлюднені після технічних доопрацювань та набудуть чинності з дня публікації.

Нагадаємо, з 11 травня 2020 року Кабінет міністрів послабив карантинні заходи, зокрема – дозволив надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років).

Фоторепортаж про літні майданчики в центрі Житомира 12 травня цього року дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, 8 травня 2020 року на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради мер Сергій Сухомлин запропонував погодити спрощену процедуру отримання дозволів на відкриття літнього майданчика біля закладів ресторанного господарства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ карантин літній майданчик кафе ресторан  
Матеріали по темі