Місто

​На дезінфекцію житомирських парків та зарплату працівників КП виділили 220 тис. грн

14 травня 2020, 13:15

На зарплату, дезінфікуючі засоби та інші витратні матеріали для КП «Парк» виділили з міського бюджету 220,4 тис. грн.

Відповідне рішення про перерозподіл видатків бюджету було прийняте 14 травня на позачерговому засіданні виконкому.

«У нас в розрахунку на зарплату, дезінфікуючі засоби та інші витратні матеріали для КП «Парк» передбачено виділити 220,4 тис. грн», - доповіла директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук.

Мер Житомира Сергій Сухомлин додав, що такі заходи покликані зробити перебування житомирян в міських парках безпечним.

«Я розумію, що зараз відкриваються парки, і нам треба зробити перебування людей в них безпечним. Тож виділяються кошти для дезінфекції. Ми також обговорювали питання проведення в парку ім. Гагаріна та в гідропарку комплексу заходів протикліщової обробки. У свій час ми закупили необхідне обладнання, яке дозволяє це робити. Там буквально кілька тисяч гривень потрібно для закупівлі засобів. Тож треба проконтролювати, щоб КП «Парк» закупило і провело протикліщову обробку парків. Бо як тільки тепліше стане, люди підуть в парки і буде нова проблема. А лікарні зараз працюють в дуже обмеженому режимі», - зазначив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, наприкінці березня 2020 року виконком виділив 200,9 тис. грн на дезінфікуючі засоби для багатоквартирних будинків та обробки контейнерів для сміття.

Як у Житомирі дезінфікують громадський транспорт дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські лікарі розповіли, як самостійно витягнути кліща та чого варто боятися після укусу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дезінфекція парк кліщ  
Матеріали по темі