Влада

На зборах обрали нового голову Богунського районного суду міста Житомира

18 May 2020, 15:21

Обрано голову та заступника Богунського районного суду м. Житомира.

Про це 14 травня повідомила пресслужба суду.

«13 травня 2020 року відбулися збори суддів Богунського районного суду м. Житомира. Відповідно до порядку денного головними питаннями зібрання стало обрання голови Богунського районного суду м. Житомира та його заступника. Згідно з вимогами чинного законодавства шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють в Богунському районному суді м. Житомира, на посаду голови Богунського районного суду м. Житомира строком на три роки було обрано Комнацького Олега Володимировича. Заступником голови Богунського районного суду м. Житомира строком на три роки було обрано Чішман Ларису Миколаївну», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що до цього часу головою Богунського райсуду була Наталія Гулак.

Суддя Олег Комнацький 13 березня оприлюднив декларацію за 2019 рік: у Житомирі проживає у квартирі площею 44,5 кв.м, яка належить Комнацькій Вірі Миколаївна, з 2005 року має 1 га землі в селі Зороків Черняхівського району, з серпня 2017 року – автомобіль Kia Rio 2013 р.в вартістю 265 тис. грн.

За минулий рік Комнацький отримав 567 тис. 328 грн зарплати, готівкою він декларує 27 тис. доларів та 80 тис. гривень.

16 квітня поточного року суддя районного суду оприлюднив повідомлення про суттєві зміни у майновому стані: 14 квітня 2020 року він отримав 190 тис. 063 грн зарплати.

Нагадаємо, Комнацький був серед суддів, які заявили про самовідвід під час розгляду у Богунському райсуді справи затриманого на хабарі посадовця міської ради Євгена Баренка, бо під час роботи на посадах слідчого Житомирського МВ УМВС України, Слідчого управління УМВС неодноразово отримував критичні зауваження з боку матері обвинуваченого, яка на той час працювала в Житомирській обласній прокуратурі.

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2010 року президент Янукович призначив Олега Комнацького суддею Богунського районного суду м.Житомира строком на 5 років, в грудні 2017 року президент Порошенко продовжив це призначення ще на п’ять років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд Комнацький суддя  
Матеріали по темі