Політика

Колишній нардеп від Житомира повернувся працювати в родинну фірму та приховує інформацію про гроші дружини

29 травня 2020, 16:10

Колишній народний депутат від Житомира Борислав Розенблат після роботи у Верховній раді працює в фірмі «Фаворит Девелопмент Компані», де кінцевим бенефіціарним власником є його дружина.

Декларацію за 2019 рік екснардеп оприлюднив 29 травня.

Борислав Розенблат, на відміну від попередніх років, оприлюднив лише власні доходи та грошові активи, інформація щодо дружини в цих розділах прихована під фразою «член сім’ї не надав інформацію».

За минулий рік Розенблат отримав у Верховній раді 397 тис. 931 грн зарплати, 304 тис. 262 грн відшкодувань витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, 156 тис. грн компенсації вартості оренди житла, 59 тис. 274 грн компенсації вартості проїзду. Також вказано отримання 14 тис. 127 грн зарплати за основним місцем роботи у ТОВ «Фаворит Девелопмент Компані».

Готівкою Борислав Розенблат декларує 1 млн 396 тис. доларів, в нього зберігається 3 тис. 139 доларів і 243 тис. 250 грн на рахунку в Ощадбанку і 7 тис. 440 євро в німецькому банку «Шпаркассе Дортмунд» - цей рахунок є спільною власністю його і дружини. Вказано, що дружиною внесені 100 тис. грн на депозитний рахунок суду в якості застави.

Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах 2019 року Борислав Розенблат балотувався до Верховної ради як самовисуванець по Житомирському округу №62 й за результатами голосування посів четверте місце серед 18 кандидатів

Як повідомляв Житомир.info, колишній нардеп від Чуднівського округу №67 Віктор Развадовський після складання депутатських повноважень купив квартиру в Києві, оновив свій автопарк, почав будувати житловий будинок в Польщі та ніде не працює. Екснардеп від Малинського округу №66 Павло Дзюблик став успішним бізнесменом і за чотири місяці заробив підприємницькою діяльністю 2 млн 077 тис. 797 грн. Колишній нардеп від Новоград-Волинського округу №65 Володимир Литвин зосередився на викладацькій діяльності та отримав за рік 1,2 млн грн від надання майна в оренду й 1,2 млн грн процентів за облігаціями внутрішньої державної позики.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Розенблат декларація нардеп  
Матеріали по темі