Суспільство

Уряд послабив карантин для деяких учасників ЗНО та дозволив людям старше 60 років відвідувати спортивні заходи

30 травня 2020, 12:50

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови, яка встановлює адаптивний карантин в Україні і послабив обмеження для осіб старше 60 років на відвідування спортивних заходів, а для учнів – на проходження ЗНО.

Про це пізно ввечері 29 травня повідомили на Урядовому порталі.

«Відтепер особи старше 60 років, які є представниками спортивних клубів або тренерсько-викладацького персоналу можуть брати участь в організації та проведенні спортивних змагань. При цьому особи, які для складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) приїжджають до України з-за кордону чи перетинають лінію розмежування із тимчасово окупованими територіями, не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції після перетину кордону, або пунктів пропуску. Те ж саме застосовується до особи, яка супроводжує цю дитину», - прокоментував рішення Уряду Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Відповідне рішення було ухвалене на позачерговому засіданні Уряду 29 травня.

Постанова №392, яка встановлює в Україні адаптивний карантин, була прийнята Урядом 20 травня.

Нагадаємо, в Україні з 22 травня запровадили другий етап виходу з карантину й починається так званий «адаптивний» карантин, під час якого епідемічну ситуацію в регіонах будуть відстежувати за трьома ознаками.

Як повідомляв Житомир.info, 26 березня у Міністерстві освіти і науки представили два сценарії розвитку подій під час карантину і розповіли, скільки триватиме навчальний рік. 30 березня у Міністерстві освіти назвали дати проведення ЗНО. 4 травня у МОН назвали дати дистанційного завершення навчального року, від останніх дзвоників та випускних рекомендують утриматись.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантни ЗНО. спортивні заходи Уряд  
Матеріали по темі