Місто

Як їздять маршрутки «Житомир-Київ» та чи вплине збільшення хворих на COVID-19 на транспортне сполучення в області

4 червня 2020, 18:34

З 1 червня в рамках послаблення карантину в Україні відновили міжобласні пасажирські перевезення. Відтоді із Житомира почали курсувати маршрутки до Києва, їдуть з автостанції «Житній ринок», площі Перемоги та автовокзалу на Київській. За проїзд, як і до карантину, перевізники беруть по 100 грн.

«Маршрут у нас зі сполученням «Олевськ-Київ». Виїжджаємо з Олевська о 7:50, їдемо через Житомир і о 12:20 з Житомира їдемо на Київ. До карантину ми їхали в Києві до центрального автовокзалу», — говорить представник перевізника Олександр Кирилович.


Зараз перевізник доставляє пасажирів лише до автостанції «Дачна». Графік не змінився, але через те, що пасажиропотік зменшився, замінили великі автобуси на маршрутки.

«Раніше возили автобуси, кількість в автобусі значно більша, а зараз їздить два-три чоловіка, тому звичайно змінилося по кількості людей», — каже водій Микола.

Водій також показує антисептик, який має бути у салоні. Також додає, що пасажирам без масок заходити не дозволяють.

Майже порожні маршрутки їздять до столиці й з автостанції поблизу «Житнього ринку», але вони, як і раніше прямують до київського залізничного вокзалу.

«Ми працюємо з 1 червня, маршрут працює у звичайному режимі, кожні 45 хвилин до 20:00 вечора. Обмежень немає по кількості пасажирів, просто на даний час автобус йде не загружений по дві-три людини. Зранку водій проходить лікаря, перевіряють температуру тіла, машина кожного дня і після кожного рейсу миється і всередині салону дезінфікується. До залізничного вокзалу доїжджаємо», — розповідає представник перевізника Олександр Осадчук.

Однак через збільшення кількості нових випадків COVID-19 у Житомирській області, облдержадміністрація може знову посилити карантинні заходи, які стосуватимуться і транспортного сполучення. Про це у коментарі Житомир.info 4 червня повідомив Віталій Бунечко.

«Ми займаємось, розкладаємо цю ситуацію з 53 (новими випадками). Мені зрозуміло, що багато було перевірено і якщо брати відсоток, середню кількість від перевірені, все рівно багато. Якщо завтра буде така динаміка, будемо збирати комісію з ТЕБ та НС і дивитися про перехід тоді в чергову хвилю послаблення, можливо, будемо розглядати посилення карантинних заходів», — повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Нагадаємо, за добу у Житомирській області кількість хворих на коронавірус зросла на 53 і область за показниками Міністерства охорони здоров’я не готова до ІІ етапу послаблення карантину.

Як повідомляв Житомир.info уряд з 5 червня послаблює карантинні обмеження і запускає авіаційне сполучення, відновлять роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях та інше.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрутки Київ карантин транспорт  
Матеріали по темі