Влада

П’ятеро лікарів медустанов Житомира та району отримають премію у розмірі трьох окладів. Список

17 червня 2020, 11:29

За професійну майстерність, високі досягнення у роботі в галузі охорони здоров’я області п’ятьом лікарям медустанов Житомирської міської та обласної рад присудили обласну премію імені О.Ф.Гербачевського.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради, підписане 10 червня, опубліковане на сайті Житомирської обласної ради.

Відповідно до тексту розпорядження, п’ятьох лікарів нагородять дипломом лауреата обласної премії імені О.Ф.Гербачевського за 2020 рік. Їм також присудили премію у розмірі трьох посадових окладів, передбачених штатним розписом для керівника КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського».

Зазначимо, що у списку нагороджених лише лікарі медустанов Житомира та району.Хто з лікарів отримав обласну премію імені О.Ф.Гербачевського у 2019 році, дивіться тут

Нагадаємо, 10 червня 2020 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин підписав розпорядження про відзначення нагородами п’ятьох осіб, серед яких – дві працівниці лікарні: з нагоди Дня медичного працівника (цього року припадає на 21 червня) їх нагородили іменними годинниками міського голови.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: премія премія імені Гербачевського лікар розпорядження  
Матеріали по темі