Політика

«Свобода» виключила з партії депутата Житомирської міської ради, радника мера Віктора Брокарєва

15 липня 2020, 17:53

Віктора Брокарєва виключили з лав ВО «Свобода».

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Житомирської обласної організації ВО «Свобода», яке прийшло ввечері 15 липня на редакційно пошту. Така ж інформація розміщена на партійній Facebook-сторінці.

«Сьогодні, 15 липня, рішенням комітету Житомирської міської організації ВО «Свобода» за порушення партійної дисципліни та Положення про роботу депутатів місцевих рад з членства об'єднання виключено Віктора Брокарєва», - інформує місцевий осередок «Свободи».

У коментарі Житомир.info голова міської парторганізації Марія Бовсуновська уточнила, що Віктор Брокарєв також позбудеться посади голови фракції в міській раді.

«Причина виключення – його голосування на сесіях міської ради, не включення свободівських проєктів до порядку денного сесії. На наступній сесії міської ради буде заява про виключення його з фракції, завтра буде обраний новий голова фракції й на сесії про це оголосять», - сказала Марія Бовсуновська.

Віктор Брокарєва пояснив Житомир.info, що йтиме на місцеві вибори з іншою партією й сам збирався написати заяву на вихід з ВО «Свобода».

«Я не знаю, чого вони написали, що мене виключили, я сам захотів вийти, тому що я буду йти на вибори з Сергієм Івановичем (Сухомлином) від «Пропозиції», він мені запропонував і я погодився йди з ним в одній команді. Я ж не можу бути у двох партіях, тому я подзвонив своєму (партійному) керівництву і сказав, що буду писати заяву на вихід з партії, але вони вирішили прийняти таке рішення, не встиг я заяву написати», - пояснив Віктор Брокарєв.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2019 року Сергій Сухомлин призначив Віктора Брокарєва, який працює лікарем кардіоаритмологом в Житомирській обласній клінічній лікарні ім.О.Ф.Гербачевського, радником Житомирського міського голови з питань охорони здоров’я на громадських засадах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: "Свобода" Брокарєв депутат  
Матеріали по темі