Суспільство

​Бердичівський суд знову відклав розгляд справи про вбивство майстра лісу: адвокату було погано після святкування дня народження

24 July 2020, 10:47

Розгляд резонансної справи про вбивство майстра лісу, якого в березні 2015 жорстоко побили, а потім ще живим закопали в полі в Житомирському районі, знову перенесли, бо адвокат підсудного напередодні відсвяткував свій день народження і погано почувався.

Про це 24 липня повідомила пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

«І відбулось, і ні – це про нещодавнє засідання у справі п’ятирічної давнини про жорстоке вбивство майстра лісу з Чуднівщини. У якості обвинувачених – троє чоловіків, котрих весь цей час утримують під вартою», - йдеться у повідомленні.

Цього разу на засіданні мали допитувати свідків, проте вони не з’явились. Тож головуючий суддя запитав думку сторін про можливість продовжити дане засідання без свідків та змогу змінити раніше встановлений порядок судового розгляду. Від потерпілих пролунала думка про допит обвинувачених, двоє з яких були доставлені до суду із СІЗО, третій брав участь в засіданні в режимі відеоконференції. Проте усі вони відмовились давати покази цього разу. Тоді суд ухвалив рішення про дослідження письмових джерел доказування.

«Учасники справи вже, певно, знають напам’ять кожну сторінку цих матеріалів, адже досліджували їх уже не раз. Нагадаємо, що з різних причин справа багаторазово поверталась на початкову стадію розгляду і, за процедурою, усі допити й вивчення мають відбуватися заново», - зазначили в пресслужбі суду.

Але вкотре повторно щось дослідити на цьому засіданні суддівській колегії не вдалось, бо захисник одного із обвинувачених заявив клопотання про відкладення розгляду у зв’язку із його (адвоката) поганим самопочуттям. Чоловік зазначив, що напередодні святкував свій день народження і сьогодні, «при усій повазі до суду», він не в змозі слухати оголошення письмових доказів. Нагадав, як минулої зустрічі під час обрання дати цього засідання він повідомив суддів про своє свято і попередив про можливі проблеми зі здоров’ям. А приїхав нині лише тому, що мав відбуватися допит свідків.

Стан здоров’я є однією з поважних причин, чому особа не може брати участі у судовому розгляді і через що його мають перенести. Саме так і довелося зробити членам суддівської колегії. Наступна дата – 18 вересня 2020 року.

Нагадаємо, 12 червня 2020 мало відбутися попереднє засідання у цій справі, проте його також довелось відкласти, тому що тоді підзахисний адвоката-іменинника був доставлений із СІЗО п’яним, у нього виявили 1,66 проміле алкоголю.

Як повідомляв Житомир.info, 13 березня 2015 в Житомирській області жорстоко вбили майстра лісу Пилипівського лісництва ДП «Житомирський лісгосп» Олега Поліщука. Троє чоловіків спершу на околиці одного з сіл Чуднівщини сильно побили лісника, потім зв’язали і ще живого закопали в полі в Житомирському районі. Аби приховати сліди злочину автомобіль вбитого спалили в лісі в Романівському районі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бердичів суд вбивство розгляд справи адвокат  
Матеріали по темі