Місто

​Через відсутність акту обстеження Житомирський виконком «передумав» зрізати тополю на Новому бульварі і проведе службову перевірку

28 липня 2020, 15:14

За кілька годин після позачергового засідання 28 липня Житомирський виконком зібрався на нове засідання. Причиною стало питання щодо зрізання старої тополі на Новому бульварі.

«Кілька годин тому ми прийняли рішення про видалення зелених насаджень у місті Житомирі і вже після засідання виконкому з’ясувалося, що виконавці, коли готували даний проєкт рішення в частині зрізання тополі на Новому бульварі, не перевірили наявність акту обстеження. Тобто на тополю акту обстеження не було зроблено. Тому пропоную розглянути ще раз це питання», - розпочав засідання мер Житомира Сергій Сухомлин.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк запропонував з рішення виконкому про видалення зелених насаджень від 28 липня 2020 виключити пункт, який стосується тополі.

Дане рішення підтримали присутні на засіданні 7 членів виконкому.

Крім того, мер Житомира зазначив, що буде проведена службова перевірка, чому на розгляд виконкому внесли не підготовлений належним чином проєкт рішення.

«Це ще буде окрема службова перевірка по цьому факту, чому на виконком винесли непідготовлене питання. І мені, будь ласка, доповісти по службовій перевірці щодо підготовки документів», - зазначив мер Житомира.


Відео Житомирської міської ради

Нагадаємо, вранці 28 липня на позачерговому засіданні виконкому було прийняте рішення про видалення зелених насаджень у місті Житомирі, в тому числі на Новому бульварі, де планується капітальний ремонт території благоустрою. Окремо обговорювали питання зрізання тополі біля кафе «Файна Кнайпа», яка є аварійною, проте краєзнавці вважають її найстарішою в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 виконком погодив видалення близько 300 дерев біля Тетерева та 36 – у сквері на Польовій.

Покрокова інструкція з видалення зелених насаджень у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: видалення зелених насаджень дерево зрізати тополя Новий бульвар реконструкція службова перевірка  
Матеріали по темі