Місто

​Житомирські депутати обурені: тендер на реконструкцію Нового бульвару вже оголошений, а обіцяного обговорення ще не було

30 July 2020, 09:38

Обіцяного обговорення проєкту реконструкції Нового бульвару, який став переможцем «карантинного» бюджету участі, не було, а тендер вже оголосили.

Про це на початку чергової сесії Житомирської міської ради 30 липня допитувалися депутати.

Зокрема, депутат Іван Фурлет зауважив, що під час ухвалення рішення щодо затвердження проєкту-переможця на сесії 18 червня обіцяли обговорити реконструкцію Нового бульвару на депутатських комісіях, але управління капітального будівництва це так і не зробило.

«З понеділка ми організовуємо депутатські слухання по цьому проєкту. Якщо треба буде вносити зміни, то будемо вносити. У понеділок, максимум у вівторок, буде обговорення, запрошуємо зацікавлену громадськість і будемо обговорювати», - пообіцяв мер Житомира Сергій Сухомлин.

Депутат Владислав Пучич допитувався щодо можливого збільшення в два рази вартості проєкту реконструкції, мер зауважив, що ці та інші питання можна поставити під час майбутнього обговорення проєкту.

На початку засідання в сесійній залі були присутні 27 депутатів з 42.

Нагадаємо, 24 липня управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію території благоустрою Нового бульвару. Очікувана вартість закупівлі 22 млн 255,8 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у порядку денному чергової сесії міської ради, призначеної на 30 липня 2020 року, було 32 питання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: реконструкція Новий бульвар ремонт тендер обговорення  
Матеріали по темі