Місто

​Заступник мера Житомира пояснив, як будуть поєднувати капітальний ремонт на Київській та поточний на Грушевського

5 серпня 2020, 16:57

5 серпня розпочались ремонтні роботи на вулиці Грушевського. Заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук розповів, що покрити поточним ремонтом планують усю вулицю.

«Сьогодні ми знаходимось на вулиці Грушевського, тут розпочато поточний ремонт - заміну верхнього шару покриття. Загальний об’єм - 42 000 квадратних метрів на протяжності трьох кілометрів. Це, практично, від проспекту Незалежності до вулиці Перемоги включно. Будемо дивитись окремі ділянки, які в гарному стані, можливо, їх змінювати не будуть. Але наразі плануємо всі 42 000 квадратних метрів відновити верхній шар дорожнього покриття. Тут зараз працює підприємство «Автомагістраль» відповідно до тендеру, який пройшов у нас ще восени. Також розпочались роботи по фрезеруванню великими картами на проспекті Незалежності, там працює комунальне підприємство УАШ. Також на вулиці Покровській, завчасно перепрошую за незручності, бо це - єдиний виїзд з міста, асфальтуємо правий бік дороги, якщо рухатись в бік міста. В районі Покровської, 94-92. І також невеликими картами працюють на Покровській трохи нижче в районі вулиці Гранітної. Сьогодні також ведеться асфальтування вулиці Маликова поточним ремонтом та Клосовського. Вони, здається, вже закінчили, але якщо ще ні, то закінчують ремонт сьогодні», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Загалом ремонт Грушевського коштуватиме платникам податків понад 12 мільйонів гривень.

«Якщо ми говоримо про ремонт вулиці Грушевського, то на весь об’єм робіт виділено 12,5-12,6 мільйона гривень. Це попередній розрахунок. Можливо, вийде трохи дешевше, але дорожче точно не буде. Також на вулиці Грушевського передбачено до 1000 квадратних метрів ремонту тротуарів теж із заміною асфальту. На яких саме ділянках, я поки не готовий сказати - коли почнеться асфальтування дороги, виїдемо на місце і визначимо найкритичніші. Бо 1000 квадратних метрів - це не дуже багато. Що стосується проспекту Незалежності, то там роботи виконує підприємство УАШ. Тут залежно від об’ємів, які вони виконали. Середня вартість від 300 до 350 гривень за квадратний метр. Тут де виконує підрядник, є фіксована сума, яка є меншою, але не може бути більшою», - каже заступник мера.

Окрім того, вже на наступному тижні планується початок капітального ремонту на вулиці Київській. Про це напередодні розповів міський голова, а заступник мера пояснив, яким чином будівельники будуть поєднувати два ремонти на паралельних вулицях.

«У нас на цей рік заплановано капітальний ремонт вулиці Київської від майдану Соборного до вулиці Небесної сотні. Підрядник вже повинен був почати ремонтні роботи на цьому тижні в понеділок, але через технічні причини він усе-таки попросив тижневу відстрочку. Саме тому вулицю Грушевського вирішили почати з цієї сторони, зробити перехрестя Східної та Грушевського, далі будемо йти в бік центру і паралельно має розпочатись капітальний ремонт Київської. Капітальний ремонт буде розбитий на три частини. Перша частина - від майдану Соборного до Театральної. Згодом від Театральної до Небесної сотні ми будемо закривати по смузі в кожен напрямок. Тобто, будемо закривати праву або ліву сторону. Якщо в процесі виконання буде затримка по капітальному ремонту, то ми в районі Хлібної та Небесної сотні припинимо роботи по поточному ремонту Грушевського, щоб дати можливість людям роз’їхатись, і не закрити дві паралельні вулиці. Якщо все пройде без зупинок, то ми пройдемо паралельно і дійдемо до вулиці Перемоги і завершимо частину біля Глобала», - розповідає Шевчук.

Виконувати капітальний ремонт Київської буде компанія з Білої Церкви.

«На капітальний ремонт передбачене співфінансування з обласного та місцевого бюджету в рівних відсотках. Вартість не можу точно сказати, бо все-таки область проводила тендер, але вона коливається десь в районі 20 мільйонів. Що передбачено в проєктній документації - буде фрезуватись від 12 до 13 сантиметрів покриття, буде замінено практично в кожному колодязі потовщена плита. І в проєкті закладена заміна асфальтобетонного покриття в два шари. Це робить білоцерківське підприємство. Область проводила тендер, переможець є, з переможцем спілкувались, погодили перекриття вулиць і погодили зміни руху міського транспорту», - каже заступник Житомирського міського голови.

Нагадаємо, мер Житомира Сергій Сухомлин анонсував початок капітального ремонту вулиці Київської «з наступного тижня». Нагадаємо, що тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні проводив департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА й 9 червня визначили переможця: ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. 24 червня з фірмою підписали договір, в якому зазначено, що ремонтні роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, впродовж 2020 року в Житомирі планують провести поточний ремонт доріг одразу на кількох центральних вулицях. 27 березня розпочали капітальний ремонт Великої Бердичівської від бульвару до вулиці Довженка. Наприкінці травня розпочали поточний ремонт Чуднівської та Леха Качинського: за півтора місяця обіцяли перекласти майже 6 км асфальту й 23 липня роботи мали бути завершені.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога асфальт Грушевського Київська  
Матеріали по темі