Місто

У Житомирі розпочали капітальний ремонт Великої Бердичівської від бульвару до вулиці Довженка

27 березня 2020, 13:05

27 березня співробітники ПП «Автомагістраль» продовжили капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської. Вранці робітники розпочали роботи поблизу бульвару Старого.

«З сьогоднішнього дня починається капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської в частині від Старого бульвару до вулиці Довженка. Загальна протяжність трохи більше кілометра, 17 тисяч квадратних метрів. На сьогодні почалось фрезерування асфальту правої смуги. Рух громадського транспорту перенаправлений в напрямку вулиці Фещенка-Чопівського. Роботи планують закінчити впродовж 3,5 місяців. Якщо нам дадуть погодні умови і не буде якихось затримок, то плануємо виконати роботи вчасно, можливо, навіть із випередженням графіків. Я думаю, що ми за 3,5 місяця вкладемось у терміни. Приблизна вартість 23 мільйони гривень», – каже заступник міського голови Олекскандр Шевчук.


За словами заступника мера, роботи вирішили не відкладати на період карантину.

«Оскільки були проведені тендери, були виділені на це кошти, воно все було в планах робіт, тому вирішили і з представником підрядника, ми обговорюємо, щоб люди працювали в захисних масках і всі роботи виконувались за нормами, з дезінфікуючими засобами, потім після себе прибирання об’єкту, аж до того, що бочка з водою буде подавати, щоб змити пил. Було ухвалено рішення продовжити роботи, не зупиняти і працювати відповідно до графіку», – розповідає Олександр Шевчук.

Нагадаємо, ввечері 26 березня пресслужба міської ради повідомила, що з 27 березня у Житомирі буде змінено рух електротранспорту, адже на частині вулиці Великої Бердичівської розпочинається капітальний ремонт дороги.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 року ПП «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська (від бульвару Старого до вулиці Довженка) в місті Житомирі за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт Велика Бердичівська "Автомагістраль"  
Матеріали по темі