Місто

​На Смолянському військовому кладовищі в Житомирі вшанували пам’ять загиблих захисників України

29 August 2020, 12:37

У День пам’яті захисників України, 29 серпня, на Смолянському кладовищі у Житомирі вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули у російсько-українській війні.

На кладовище у цей день прийшли родичі, побратими, влада міста й області та небайдужі житомиряни. Присутні поклали квіти до могил воїнів та хвилиною мовчання вшанували їхню пам’ять.


«Ви знаєте, у нас у військових така традиція не казати цифри, тому я хочу сказати, що всього десантників загинуло близько 500 чоловік, а якщо ми скажемо точну цифру, то ця цифра почне стрімко зростати. А як можна не прийти, якщо мати відношення до цих людей, бачити знайомі обличчя на пам'ятниках могил, серед своїх друзів мати загиблих за нашу незалежність, це поклик душі. Ніхто силоміць нікого не заганяв, тут люди самі прийшли. Ви знаєте, що ворога ховають потайки, а наші люди стають на коліно перед нашими героями», - каже заступник начальника штабу Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ Віктор Люльчак.

«Багато моїх побратимів, друзів і найкращих воїнів нашої держави поклали найдорожче, що в них є - це особисте життя за незалежність нашої держави, тому для мене це скорботний день і я пам’ятаю кожного і буду пам'ятати все життя. Багато (ред. загинуло) в різних і в моїй частині, це десятки, сотні людей», - говорить командир батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ Руслан Маришев.

Нагадаємо, 2 серпня 2020 на Смолянському військовому кладовищі в Житомирі вшанували загиблих десантників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День пам’яті Смолянське кладовище військовий загиблий АТО ООС  
Матеріали по темі