Політика

Нардепа-мажоритарника від Житомирської області другий місяць поспіль позбавляють коштів на виконання депутатських повноважень

31 серпня 2020, 15:24

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної ради ухвалив рішення про припинення 66 народним депутатам відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за липень 2020 року.

Про це йдеться у протоколі засідання Комітету, яке відбулося 22 липня.

Зокрема, кошти на виконання депутатських повноважень за липень не отримає мажоритарник від Чуднівського округу №67 Житомирської області Сергій Кузьміних (фракція партії «Слуга народу») та колишній депутат Житомирської обласної ради Михайло Забродський (фракція партії «Європейська Солідарність»). Ще шістьох депутатів, в тому числі – Анжеліку Лабунську, голову обласної організації ВО «Батьківщина», Комітет вирішив не включати до списку тих, хто не отримає відшкодування коштів.

Зазначимо, що нардепів позбавляють відповідних виплат за прогули засідань Верховної ради та комітетів, до складу яких їх обрано, та якщо вони не брали особистої участі у більш як 30% голосувань при прийнятті рішень Верховної ради на пленарних засіданнях.

Скріншот з сайту Верховної ради про реєстрацію у липні 2020 року нардепа Сергія Кузьміних та відсоток голосувань

Нагадаємо, в червні 2020 року Сергій Кузьміних теж був позбавлений відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень.

Як повідомляв Житомир.info, кошти на депутатську діяльність за листопад 2019 року не отримали мажоритарник з Житомирської області Сергій Кузьміних (фракція партії «Слуга народу», обраний в Чуднівському окрузі №67) та колишня депутатка облради, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська (фракція ВО «Батьківщина», обрана по списку). Лабунська також не отримала відшкодування витрат за грудень 2019 року та лютий, березеь, квітень 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нардеп Кузьміних ВР прогул  
Матеріали по темі