Здоров'я

​Лікарня Коростеня перевантажена хворими на коронавірус: пацієнтів відправлятимуть в сусідні райони

7 September 2020, 11:36

Лікарня у Коростені перевантажена хворими на коронавірус, тому частину пацієнтів направлятимуть до Овруцької лікарні, а частину - до Малинської.

Про це 7 вересня на щотижневому брифінгу в ОДА повідомив начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик, відповідаючи на запитання журналістів.

«Дійсно, завантаженість у Коростенській лікарні – 100%. Тому змінені маршрути. Пацієнти з Коростенщини, які проживають ближче до Овруча, направлятимуться до Овруцької лікарні, частина – до Малинської лікарні», - розповів Микола Суслик.

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА також повідомив про звернення до міністерства з проханням дозволити включити до переліку закладів, у яких надаватимуть допомогу хворим на коронавірус, дві лікарні другої хвилі: лікарню у Хорошеві та міську лікарню №2 у Житомирі.

«Наразі у нас визначено 12 лікарень першої хвилі і поки лише вони можуть надавати медичну допомогу COVID-інфікованим. Ситуація у нас напружена по місту Житомиру, центральній міській лікарні №1, де завантаженість вже складає 65%, тобто більше половини ліжок. Ми звернулися до керівника по ліквідації наслідків COVID-інфекції, міністра охорони здоров’я Максима Степанова з проханням включити дві лікарні другої хвилі: це Хорошів та міська лікарня №2 міста Житомира до переліку закладів для надання допомоги хворим та пацієнтам з підозрою на COVID-19», - зазначив Микола Суслик.


Перелік визначених у Житомирській області 12 опорних лікарень для надання допомоги пацієнтів з коронавірусом тут.

Нагадаємо, за вихідні, 5 та 6 вересня, в Житомирській області померли 5 пацієнтів з COVID-19, з них троє – з Коростенського району.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 7 вересня у Житомирській області лабораторно підтверджено 3746 випадків COVID-19, з них 68 – виявили упродовж останньої доби. Крім того, за минулу добу, 6 вересня, в області зафіксовано 2 летальні випадки серед пацієнтів з коронавірусом.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 вірус лікарня опорна лікарня Коростень  
Матеріали по темі