Місто

​Компанія зі Львова виграла тендер на нанесення дорожньої розмітки у Житомирі за 1 млн грн. Перелік вулиць

22 September 2020, 17:07

КП «Управління автомобільних шляхів» провело тендер і збирається укласти договір на нанесення дорожньої розмітки фарбою на вулицях та майданах Житомира за 1 млн грн.

Тендер комунальне підприємство оголосило 31 серпня. Очікувалось, що вартість закупівлі послуг з нанесення дорожньої розмітки складе 1 млн 545,5 тис. грн. Роботи мають бути виконані до кінця поточного року.

У тендерній документації міститься перелік вулиць Житомира, де восени планують нанести дорожню розмітку фарбою.
В аукціоні, який відбувся 16 вересня, взяли учать дві фірми: ТОВ «Трафік Менеджмент Груп» з остаточною пропозицією у 1 млн 49,990 тис. грн та ТОВ «Дор Вектор», пропозиція якого була лише на 10 грн дорожчою.21 вересня КП «УАШ» опублікувало повідомлення про намір укласти договір з переможцем торгів.

ТОВ «Трафік Менеджмент Груп» - львівська фірма, яка займається будівництвом доріг та автострад. Керівником є Роман Сеник.

Як повідомляв Житомир.info, у липні 2020 чернігівська фірма ТОВ «Транс Лайн Груп» виграла тендер на нанесення у Житомирі дорожньої розмітки фарбою. Вартість договору становила майже 1 млн грн. Перелік вулиць, де мала з’явитися нова розмітка, тут.

Ця ж фірма за 1 млн 150 тис. грн мала нанести розмітку холодним пластиком.


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розмітка УАШ тендер  
Матеріали по темі