Політика

Кандидат в депутати Житомирської міськради від президентської партії відмовився балотуватися, комісія скасувала його реєстрацію

30 September 2020, 11:41

Житомирська міська територіальна виборча комісія розглянула заяву кандидата в депутати міської ради від партії «Слуга народу» Олега Бабкіна про відмову балотуватися.

Про це 30 вересня Житомир.info повідомили в МВК.

«Кандидат в депутати міської ради Олег Бабкін подав заяву, що він відмовляється балотуватися, й вчора прийнята відповідна постанова. Бабкін мав балотуватися по округу №2 від Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга народу». Він сам особисто подав заяву. Кожен кандидат за 19 днів до початку виборів може подати заяву про відмову від балотування. Відповідно до календарного плану, до 6 жовтня комісія може приймати рішення про скасування реєстрацію кандидата в депутати або на посаду міського голови. Звернення до територіальної виборчої комісії про скасування реєстрації можна подати до 5 жовтня, звертається кандидат або партія, яка його висунула», - пояснила член міської виборчої комісії Тамара Яремчук.

Вона повідомила, що станом на ранок 30 вересня інших заяв про відмову від балотування комісія не отримувала.

Зазначимо, що в квітні 2016 року Олег Бабкін, який є співзасновником та директором місцевого телеканалу «Союз-ТВ», став радником мера Житомира Сергія Сухомлина на громадських засадах.

Нагадаємо, в Житомирській міській ОТГ на місцевих виборах 2020 року буде 6 виборчих округів замість 42, округ №2 – це частина Богунського району (район Сінного ринку та проспект Миру і прилеглі вулиці).

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах 2020 року на посаду мера Житомира балотуються 13 кандидатів, списки претендентів на мандати депутатів міської ради подали 16 партій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори МВК кандидат Бабкін "Слуга народу"  
Матеріали по темі