Влада

​В Житомирській міській раді тепер можуть проводити сесії в режимі відеоконференцій

9 October 2020, 12:29

Депутати внесли зміни в Регламент роботи Житомирської міської ради, дозволивши проводити дистанційні засідання сесій.

Рішення ухвалили на позачерговій сесії міської ради 9 жовтня, яка почалася відразу після завершення ІІ пленарного засідання чергової сесії.

Також депутати запропонували проводити дистанційно й засідання комісій і більшістю голосів підтримали це рішення.

За зміни до регламенту проголосували 29 з 30 присутніх (всього в міській раді 42 депутати).

Нижче – пункт, яким доповнили Регламент міської ради:

В період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19):

1) пленарні засідання Житомирської міської ради можуть проводитися в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування;

2) порядок проведення дистанційних засідань повинен забезпечувати:

можливість реалізації прав депутатів місцевих рад;

ідентифікацію особи, яка бере участь у засіданні колегіального органу;

встановлення та фіксацію результатів голосування щодо кожного питання;

3) до порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інші питання щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами, епідеміями та пандеміями, чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурні питання;

4) рішення про дистанційне засідання доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 24 години до його початку із зазначенням порядку денного та порядку відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання місцевої ради. Рішення про дистанційне засідання розміщується на офіційному веб-сайті ради з одночасним направленням цієї інформації та проектів актів із супровідними документами на електронну адресу кожного члена колегіального органу.

Запис дистанційного засідання є невід’ємною частиною протоколу засідання;

5) на проєкти рішень, що передбачені цим пунктом, не поширюються вимоги Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", частини третьої статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".

Нагадаємо, на 9 жовтня 2020 року мер скликав дві сесії Житомирської міської ради – друге пленарне засідання чергової сесії, яка почалася 28 вересня, та позачергову сесію. Обидва засідання проходять в закритому режимі без допуску сторонніх осіб.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 9 жовтня в Житомирській міській раді закрили на карантин три підрозділи: управління звернень та діловодства, контрольно-аналітичний відділ та відділ організаційного забезпечення депутатської діяльності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міськрада депутати регламент  
Матеріали по темі