Політика

Віктор Развадовський здобув показову перемогу над газетою «20 хвилин»

23 October 2020, 13:32

Житомирський районний суд заборонив розповсюджувати спецвипуск №5 газети «20 хвилин» від 8 жовтня 2020 року, де опубліковано неправдиві відомості про Віктора Развадовського. Таке рішення суд прийняв 22 жовтня, розглянувши позовну заяву Віктора Развадовського до приватного підприємства «Медіа ресурс», яке є видавцем спецвипуску і яке безкоштовно розповсюджувало газети у житлових будинках смт Романів.

Суд визнав, що опубліковані у спецвипуску матеріали «Одіозний даішник-мільйонер», «Мільйонна афера за «підтримки» екснардепа Віктора Развадовського», «Портрет Развадовського», «Чи виявлені порушення в декларації Віктора Развадовського» містять неправдиві відомості про Віктора Развадовського, як суб’єкта виборчого процесу.

У результаті розгляду справи суд визнав дії видавця газети, а саме приватного підприємства «Медіа ресурс», яке поширило у спецвипуску низку статей проти кандидата Віктора Развадовського, неправомірними та вирішив заборонити розповсюджувати спецвипуск №5 газети «20 хвилин» від 8 жовтня 202 року і вилучити електронну версію спецвипуску з веб-сайту https://zt.20minut.ua/ (20 хвилин).
У той же час заява Віктора Развадовського про правопорушення за ст.ст. 157 та 161 КК України та ст. 212-9 КУПАП, яка адресована ГУНП в Житомирській області тау Житомирську обласну прокуратуру, прийнята до розгляду.

Корольовский районний суд м. Житомира розглянув скаргу Віктора Развадовського на бездіяльність слідчого Головного управління Національної поліції України в Житомирській області, який не вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення.

Своїм рішенням суд ЗОБОВ’ЯЗАВ уповноважену особу Головного управління Національної поліції України в Житомирській області розглянути заяву лідера політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», генерала-полковника поліції України І рангу Віктора Развадовського відповідно до вимог законодавства та повідомити заявника про результати розгляду.Шановні виборці! Ми віримо у вашу поміркованість та мудрість. Ви вмієте відрізняти істину від неправди та бруду. Кожен ваш голос дуже важливий. А тому щиро сподіваємося на вашу підтримку.Тож не вірте брехливим виданням та брехливим олігархам, які розповсюджують бруд на знану добрими справами людину, на Віктора Развадовського, які настільки його бояться, що не зважаючи на виграні суди та відповідні судові рішення продовжують займатись своїми нечесними та брудними справами.

Нагадаємо, що 9 жовтня Житомирський районний суд Житомирської області виніс судове рішення на користь Віктора Развадовського, у позові до газети «20 хвилин: газета твого району Романів» (видавник приватне підприємство «Медіа ресурс») про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.

«Я дійсно задоволений тим, що перемогла справедливість. Якщо дехто вирішив, що може йому все дозволено, то ось що я вам скажу: не буде цього! Мені вистачить сили, розуму, знань та досвіду, аби захистити себе! Ця судова справа як приклад тим, хто сумнівається у силі закону. І знайте, Віктор Развадовський ще й іншим, кого образили різні лицеміри, підкаже, як захистити свою честь і гідність. А це робити потрібно обов'язково, аби не соромно було дивитися в очі людям, рідним і собі», - зазначив Віктор Развадовський.

Тож, підтримайте чесних людей, які йдуть разом із Віктором Развадовським, до Житомирської обласної ради.

№7 у виборчому бюлетені до Житомирської обласної ради політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» та її перший номер у списку - Віктор Развадовський.

Пресслужба Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори Развадовський суд "За майбутнє" 
Матеріали по темі