Політика

​У Житомирі виборець розірвав бюлетені, бо не розібрався, як заповнювати

25 October 2020, 12:45

У Житомирі на виборчій дільниці, що знаходиться у фойє КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на майдані Визволення, виборець розізлився і розірвав бюлетені, бо не знав, як заповнювати.

Про це повідомляють на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

«Чоловік взяв бюлетені і пішов у кабінку голосувати, через декілька хвилин вийшов і пішов до журналістів, які у цей час прийшли на дільницю, попитати, як правильно потрібно заповнювати бюлетень. Вони сказали, що не мають права йому нічого казати і сказали, що він сам має розібратися. Чоловік у свою чергу розсердився і демонстративно порвав бюлетені на очах у членів ДВК та пішов геть», – йдеться у повідомленні на сайті ОПОРИ.

На місце події викликали поліцію та склали відповідний акт.

Як повідомляв Житомир.info, на двох виборчих дільницях в Житомирі станом 8:00 год. 25 жовтня були відсутні кабінки для голосування. Обидві дільниці знаходяться у дитсадках на Польовій: дільниця 181447 – дошкільний навчальний заклад №66, пл.Польова, 16, дільниця 181448 – дошкільний навчальний заклад №46, пров. Шкільний, 6. За інформацією ГУНП, в Житомирській області вчасно відкрилися всі дільниці, крім зазначених двох у Житомирі. Станом на 11:00 всі виборчі дільниці у Житомирі працюють.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори дільниця бюлетені виборець  
Матеріали по темі