Місто

В Житомирі відзначили день ДШВ: військові отримали державні та відомчі нагороди і цінні подарунки

21 November 2020, 13:21

В Житомирі 21 листопада відзначили день Десантно-штурмових військ Збройних сил України. В зв'язку з карантинними обмеженнями військові не запрошували гостей, урочистості відбулось на території командування ДШВ ЗСУ.

Командувач Десантно-штурмових військ, генерал-лейтенант Євген Мойсюк вручив воїнам державні та відомчі нагороди, а також цінні подарунки.


Після урочистостей військовослужбовці відправились на Смолянське військове кладовище, щоб віддати шану загиблим побратимам.

«Десантно-штурмові війська – це універсальний рід військ, який може виконувати завдання, які покладені на загальновійськові підрозділи та частини. До того ми спроможні виконувати завдання, які іншим не під силу. В тому числі завдання в тилу противника, з десантуванням різними способами. Це наша основна відмінність і перевага. З 2014 року ми по-справжньому готуємось до війни. До 2014 року ми займались бойовою підготовкою, але в те. що почнеться війна - мало хто вірив. Мабуть, навіть ніхто не вірив. Після 2014 року все кардинально змінилось і військовослужбовців всіх рангів, від солдата до генерала, до генерала усвідомлюють, що вони готуються, як зараз - на сході України, а можливо і на півдні. Що стосується кольору берету, то сьогодні презентували гарну пісню на честь створення ДШВ. То там є дуже правильні слова - якщо додати до кольору неба колір крові, то виходить відмінний марун. Мабуть, з цим це і пов’язано», - каже командувач ДШВ ЗСУ, генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

«Десантно-штурмові війська, як мене вчили ще в академії, це честь, гордість та еліта Збройних сил України. Я завжди мріяв про це, пишаюся тим, що досяг своєї мрії і служу в Десантно-штурмових військах», - каже військовослужбовець ДШВ ЗСУ Владислав Токарев.

Відверте інтерв'ю з командувачем ДШВ ЗСУ Євгеном Мойсюком про клоуна-Бабая, ставлення людей до армії та Житомир, як столицю українського десанту читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2017 року стало відомо, що Високомобільні десантні війська змінили назву, форму одягу і день свого професійного свята. Війська відтоді називаються Десантно-штурмовими, замість блакитних запровадили марунові берети, а День десантника святкують 21 листопада.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДШВ Мойсюк десантник  
Матеріали по темі