Влада

Мер скликає сесію оновленої Житомирської міської ради для розгляду програм та затвердження бюджету на 2021 рік

8 грудня 2020, 10:15

Друга сесія оновленої Житомирської міської ради відбудеться 17 грудня, початок – о 9:00.

Відповідне розпорядження мер Сергій Сухомлин підписав 7 грудня.

У порядку денному чергової сесії – 48 питань, в основному це затвердження цільових програм та внесення змін до існуючих, є також питання про Регламент Житомирської міської ради та положення про депутатські комісії. Також на сесії депутати збираються затвердити бюджет Житомирської міської територіальної громади на 2021 рік.

Крім того, депутати планують розглянути проєкти рішень про ліквідацію двох комунальних підприємств – «Житомирміськгаз» та ВЖРЕП №9.

«Згідно норм Закону України «Про захист від інфекційних хвороб та відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 22.05.2020 №578 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської об’єднаної територіальної громади» (зі змінами) провести сесію без допуску до сесійної зали сторонніх осіб, забезпечивши онлайн трансляцію», - йдеться у розпорядженні.


Нагадаємо, перша сесія Житомирської міської ради восьмого скликання проходила 3 грудня 2020 року: депутати таємним голосуванням обрали секретарем міської ради Віктора Клімінського, проголосували за утворення депутатських комісій та новий склад міськвиконкому в кількості десяти осіб.

Як повідомляв Житомир.info, за результатами голосування 25 жовтня 2020 року міським головою залишається Сергій Сухомлин, який отримав 29,2 тис. голосів житомирян (51,4%), в міській раді будуть депутати від шести партій: лише 14 депутатів з 42 були представлені в міській раді попереднього скликання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія  
Матеріали по темі